مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: نوروزگاه‌های گلستان مورد تاکید استاندار است تا از لحاظ کمی و کیفی ارتقا یابند.

نوروزگاه‌های گلستان از لحاظ کمی و کیفی ارتقا می‌یابند

به گزارش گلستان 24 ؛ ابراهیم کریمی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان، اظهار کرد: ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان در سال‌های گذشته طبق دستورالعمل فعالیت کرده و آمار و ارقام در استان امیدوار کننده بود.

وی افزود: تمام تلاش ما این است امسال شرایط بهتری را ایجاد کنیم تا گلستان به عنوان مقصد در حوزه گردشگری مطرح شود.

کریمی تصریح کرد: برخی فرمانداران در انتهای ایام نوروز به موضوع گردشگرپذیری بهای بیشتری می‌دهند و امیدواریم از اکنون تلاش بیشتری داشته باشند تا در شهرستان‌های مختلف شاهد حضور گردشگران باشیم.

وی ادامه داد: نوروزگاه‌های گلستان مورد تاکید استاندار است تا از لحاظ کمی و کیفی ارتقا یابند، سال گذشته شاهد نوروزگاه‌های باشکوهی بودیم و البته برخی شهرستان‌ها از این ظرفیت استفاده نکردند.

کریمی بیان کرد: با توجه به اهمیت روستاهای استان در حوزه گردشگری جمع بندی شد تا نوروزگاه‌های روستایی فعالیت بیشتری داشته باشند و امیدواریم در این حوزه هم شاهد نوروزگاه‌های جذابی باشیم.

وی یادآور شد: در هر شهرستان یک نوروزگاه خواهیم داشت که با ریاست فرمانداران و با کمک شهرداری نوروزگاه‌ها را برگزار کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان با بیان اینکه در سال ۹۷ شاهد رشد ۸۷ درصدی بازدید گردشگران از استان بودیم، گفت: امسال ۱۱ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۹۲۲ بازدید از جاذبه‌های استان گلستان اتفاق افتاد و امیدواریم در سال آینده افزایش یابد.

کریمی افزود: امسال آمار اسکان گردشگران، خدمات بهداشتی و خدمات امداد و نجات به گردشگران هم در استان گلستان افزایش داشته است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار