رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تروریست‌هایی که دست به جنایت می‌زنند، یونیفرم‌پوش آمریکا و صهیونیست‌ها هستند و سخت‌ترین انتقام را از آن‌ها خواهیم گرفت

تروریست‌ها یونیفرم‌پوش آمریکا و صهیونیست‌ها هستند

به گزارش گلستان 24 ؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور در گفتگو با آنا درباره حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، گفت: نظام استکبار معمولاً‌ توطئه‌هایی که علیه انقلاب اسلامی دارد، محدود به یک بُعد خاص نمی‌شود‌؛ زیرا آن‌ها معمولاً سلسله‌اقداماتی را پیش‌بینی می‌کنند که هرکدامش را در زمان خاص به اجرا می‌گذارند.

وی ادامه داد: در ۲۲ بهمن امسال، یک رخداد واقعاً عجیبی اتفاق افتاد؛ البته رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این را پیش‌بینی کرده بودند و با اطمینان‌خاطر در این رابطه فرمودند که مردم در این راهپیمایی پررونق‌تر از سال‌‌های گذشته شرکت خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن بعد از حماسه عظیم ۲۲ بهمن، این حادثه تروریستی را رقم زد، گفت: هم‌زمانی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان با کنفرانس ورشو موجب رسوایی حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تروریسم شد.

غیب‌پرور افزود: همان‌طورکه مردم در جریان اخبار این کنفرانس قرار دارند، کشورها در سطح بسیار پایین در آن شرکت کردند و کنفرانس ورشو به کنفرانس رسوایی آمریکا تبدیل شد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنی نظام استکبار با ما تمامی ندارد و حادثه تروریستی اخیر، قطعاً آخرین تلاش دشمنان علیه جمهوری اسلامی نخواهد بود، اما ضروری است که میزان هوشیاری مردم و دستگاه‌های حاکمیتی در مواجهه با این اقدامات افزایش یابد تا از توطئه‌ها آگاه شوند.

غیب‌پرور در پایان خاطرنشان کرد: همه می‌دانند، تروریست‌هایی که دست به جنایت می‌زنند، یونیفرم‌پوش آمریکا و صهیونیست‌ها هستند، لذا کشورهایی که در پرورش و تأمین منابع مادی تروریست‌ها دخالت دارند باید بدانند، سپاه مجموعه‌ای نیست که نتواند انتقام بگیرد؛ بلکه سخت‌ترین انتقام را از آن‌ها خواهیم گرفت.

انتهای پیام/خبرگزاری بسیج

 

ارسال نظر

آخرین اخبار