مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان گلستان امروز در مراسمی با حضور مسئولان استانی در گرگان معرفی شد.

 مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان گلستان معرفی شد

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، امروز در مراسمی محمدتقی حاجی مشهدی به عنوان مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان گلستان معرفی و حجت الاسلام موسی فتوحی هم با خداحافظی از گلستان، سکاندار سازمان بازرسی استان سمنان شد.

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان در این مراسم گفت: امروز مسئولان در سطح کلان کشور برای رونق تولید  کار می‌کنند اما با وجود این تلاش‌‌ها، برخی کارشناسان در دستگاه‌های اجرایی در مسیر تولید دست‌اندازی می‌کنند.

وی افزود: در دسترس نبودن اطلاعات مورد نیاز مردم و پاسخگو نبودن برخی کارشناسان از عللی است که تولیدکنندگان و مراجعان به دستگاه‌ها را ناراضی می‌کند.

هاشمیان با تاکید بر این وظیفه ما در شرایط امروز کشور تلاش برای جلوگیری از بیکار شدن حتی یک کارگر است گفت : مهم ترین اولویت مدیر کل جدید سازمان بارزسی استان تلاش برای دسترسی آزاد اطلاعات دستگاه ها برای مراجعان و افزایش نظارت هابه ویژه در بخش‌های پولی و بانکی خواهد بود تا تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بین ادارات پاسکاری و معطل نشوند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان ضعف نظارت را یکی از مهم ترین آفت های مدیریت برشمرد و گفت : نبود نظارت و کمرنگ بودن اقدامات نظارتی، امکان تخلف را در دستگاه‌ها افزایش می‌دهد و هم مردم را ناراضی می‌کند.

هاشمیان  گفت: سازمان بازرسی می تواند به عنوان مشاور امین استاندار عمل کند و مسئولان در عزل و نصب مدیران از کمک این سازمان بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار