طی مراسمی با حضور مسئولان مدیر کل جدید سازمان بازرسی گلستان معارفه شد.

مدیر کل جدید سازمان بازرسی گلستان معارفه شد

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان مدیر کل جدید سازمان بازرسی گلستان معارفه شد.

طی مراسمی «محمدتقی حاجی مشهدی» به عنوان مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان معرفی و حجت الاسلام موسی فتوحی هم با خداحافظی از گلستان، سکاندار سازمان بازرسی استان سمنان شد.

رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معرفی مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان اظهارکرد: امروز مسئولان در سطح کلان کشور برای رونق تولید کار می کنند اما علیرغم این تلاش ها، برخی کارشناسان در دستگاه های اجرایی در مسیر تولید دست اندازی می کنند.

هادی هاشمیان افزود: در دسترس نبودن اطلاعات مورد نیاز مردم و پاسخگو نبودن برخی کارشناسان از عللی است که تولید کنندگان و مراجعان به دستگاه ها را ناراضی می کند.

وی با تاکید بر این که وظیفه ما در شرایط امروز کشور تلاش برای جلوگیری از بیکار شدن حتی یک کارگر است گفت: مهم ترین اولویت مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان تلاش برای دسترسی آزاد اطلاعات دستگاه ها برای مراجعان و افزایش نظارت هابه ویژه در بخش های پولی و بانکی خواهد بود تا تولید کنندگان و سرمایه گذاران بین ادارات پاسکاری و معطل نشوند.

این مقام ارشد قضایی استان گلستان در ادامه سخنان خود ضعف نظارت را یکی از مهم ترین آفت های مدیریت برشمرد و گفت: نبود نظارت و کمرنگ بودن اقدامات نظارتی، امکان تخلف را در دستگاه ها افزایش می دهد و هم مردم را ناراضی می کند.

هاشمیان در ادامه سخنان خود گفت: سازمان بازرسی می تواند به عنوان مشاور امین استاندار عمل کند و مسئولان در عزل و نصب مدیران از کمک این سازمان بهره مند شوند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار