سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: با تعامل و همکاری هرچه بیشتر شورا و شهرداری می‌توانیم گرگان را به جایگاه‌های بالاتری برسانیم.

 تعامل سازنده شورا و شهرداری جایگاه توریستی گرگان را ارتقا می‌بخشد

به گزارش گلستان 24 ؛ حمیدرضا آقاملایی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره دستاوردهای شهرداری گرگان در یک‌سال گذشته اظهار داشت: شهرداری گرگان در یک سال گذشته برنامه‌محور بوده و شرکت در این نمایشگاه‌ها نیز براساس یک برنامه مدون و هدفمند است.

وی ادامه داد: توجه به مباحث گردشگری و معرفی جاذبه‌های گرگان از جمله برنامه‌ها و هدف ویژه شهرداری در این مدت بوده که شهرداری گرگان دستاوردهای بسیار خوبی را هم در یک سال گذشته در حوزه گردشگری و مدیریت شهری به‌دست آورده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد: گرگان جاذبه‌های طبیعی بسیار خوبی دارد که از بسیاری شهرهای دیگر کشور برتری ویژه‌ای دارد و می‌تواند به جذب گردشگر کمک کند.

 عضو شورای عالی استان‌ها  خاطرنشان کرد: حضور شهرداری گرگان در نمایشگاه‌های تهران و بندرعباس فرصت بسیار خوبی بود که گرگان بتواند توان و ظرفیت‌های موجود را معرفی کند که در هر 2 نمایشگاه غرفه شهرداری گرگان یکی از شلوغ‌ترین غرفه‌هایی بود که توانست مخاطبان را به خود جذب کند.

وی به موفقیت شهرداری گرگان در حوزه مکانیزه کردن خدمات به ویژه در حوزه خدمات شهری و ارتباط بین شهروندان با شهرداری اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اپلیکیشن موبایلی «شهریار» شهرداری گرگان مورد استقبال بسیاری از مدیران و مسئولان به ویژه یکی از اعضای هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها قرار گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: براین اساس مقرر شد این اپلیکیشن به عنوان اپلیکیشن پیشرو در حوزه ارتباط بین مردم و شهرداری در شورای عالی استان‌ها مطرح تا به عنوان الگو در همه شهرداری‌های کشور مورد استفاده قرار گیرد.

 عضو شورای عالی استان‌ها  متذکر شد: خوشبختانه شهردار گرگان و کارکنان شهرداری توانسته‌اند اقدامات خوبی را در یک‌سال گذشته برای گرگان رقم بزنند و من آینده روشن و خوبی را برای گرگان متصور هستم.

وی به اجرای پروژه‌های مختلف در حوزه فضای سبز و زیباسازی شهر اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از این اتفاقات همانند احداث نیمکت‌های دوردرختی، اجرای آبشار مصنوعی در نهارخوران، اجرای زیباسازی و بهسازی دیواره‌های خیابان امام خمینی(ره) با حفظ طراحی سنتی و قدیمی، اجرای آب‌نمای موزیکال در میدان گرگان‌پارس و بسیاری از پروژه‌ها و اقدامات دیگر بازتاب بسیار خوبی در فضای مجازی و بین شهرندان داشته که جای امیدواری است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره بر ضرورت اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر از خدمات شهرداری گرگان برای مردم گفت: خوشبختانه در نمایشگاه بندرعباس حتی معاون وزیر کشور گرگان را در مسیر پیشرفت و توسعه دیده و بر این نکته تاکید داشته است.

آقاملایی بیان کرد: آینده و افق شهرداری گرگان روشن و موفق است و با تعامل و همکاری هرچه بیشتر شورا و شهرداری می‌توانیم گرگان را به جایگاه‌های بالاتر برسانیم.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار