رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: تلاش می کنیم جایگاه از دست رفته نظام مهندسی را برگردانیم.

تلاش می کنیم جایگاه از دست رفته نظام مهندسی را برگردانیم

به گزارش گلستان 24 ؛ حسین ویزواری عصر یکشنبه در آئین بزرگداشت روز مهندس که در سالن نمایشگاه بین المللی شهرستان گرگان برگزار شد، ضمن تبریک روز مهندس، اظهار کرد: پنجم اسفند زادروز خواجه نصیرالدین طوسی به نام روز مهندس نام گذاری شده، اما نه یک روز بلکه هر روز، روز مهندس است زیرا امنیت اجتماعی مدیون مهندسان است.

وی با بیان این که مهندسان با حداقل دستمزد مسئولیت بسیاری دارند، افزود: مهندسان با حضور در انتخابات هیات مدیره جدید را انتخاب کردند و هیات مدیره هم تمام تلاش خود را می کند تا جایگاه از دست رفته نظام مهندسی را بازگرداند.

ویزواری خطاب به مهندسان گفت: با شما عهد و پیمان می بندیم که در راستای اجرای قوانین بخصوص ماده ۱۵ و در جهت دفاع از حقوق اجتماعی اعضا تمام تلاش خود را انجام دهیم.

وی تصریح کرد: با همراهی تصمیم سازان استانی و وزارت راه و شهرسازی، به دنبال آن هستیم تا ساخت و ساز توسط اهل فن و مهندسان باشد و پای دلالان و سودجویان از این عرصه حذف شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان اضافه کرد: ما یک مهندس هستیم و به رشته خود افتخار می کنیم و با تمام توان برای سربلندی حرفه خود تلاش خواهیم کرد.

وی ادامه داد: با پیگیری معاون عمرانی استاندار گلستان طراحی کنترل نقشه مجدد به سازمان نظام مهندسی واگذار شد و در بحث نظارت هم تمام سعی خود را می کنیم تا علی رغم وجود محدودیت ها مشکلات را از بین ببریم.

ویزواری در پایان خاطرنشان کرد: ساخت و ساز باید توسط اهل فن که همان مهندسان عضو نظام مهندسی هستند انجام شود و برای دفاع از حیثیت جامعه مهندسی کوتاه نخواهیم آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار