فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ادامه و مکمل همان وصیت الهی سیاسی امام راحل است که هر دو یک جهت را نشان می دهند.

بیانیه گام دوم انقلاب مکمل وصیت نامه امام راحل است

به گزارش گلستان24 ؛ سردار حسین معروفی ظهر سه شنبه در اولین یادواره شهدای خوشنام دانشگاه آزاداسلامی گرگان و ۱۸ شهید مدافع حرم استان اظهار کرد: شهدا جان و آبروی خود را برای دفاع از انقلاب و ارزش هایی اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه و تمامیت ارضی تقدیم کردند.

وی با بیان این که شهدا به هیچ کس بدهکار نیستند چون در امتحان سخت الهی پیروز شدند، افزود: وقتی در انقلاب همزمان ۷۲ مدیر آن به شهادت می رسند این به معنای آن است برای هر صندلی و کرسی که مدیری بر آن تکیه زده خون یک شهید از جنس شهدای کربلا ریخته شده و اگر مدیران ما این را درک کنند مطمئناً همه تلاش خود را برای خدمت قرار می دهند.

معروفی ادامه داد: ۳۶ هزار شهید دوران دفاع مقدس متاهل بودند و این نشان می دهند این افراد هم وابستگی عاطفی به فرزند و خانواده داشتند اما برای رضای خدا و آرمان های انقلاب وارد میدان دفاع شدند.

وی شهدای مدافع حرم مانند شهید حججی را خروجی تربیت فرهنگ دفاع مقدس دانست و در مورد بیانیه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب گفت: گام دوم انقلاب نباید صرفاً در یک بیانیه خلاصه کرد بلکه باید به گفتمان عملی تبدیل شود.

معروفی توضیح داد: در دهه پنجم انقلاب قرار است تمدن سازی و آمادگی برای زمینه ظهور حضرت حجت فراهم شود و کسانی که خسته اند نمی توانند در این راه گام بردارند.

وی گفت: مخاطبان سخنان رهبر معظم انقلاب افرادی شجاع با کار شبانه روزی هستند که نتیجه مادی برای خود طلب نمی کنند و این روحیه جز در نسل جوان وجود ندارد.

معروفی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب ادامه و مکمل همان وصیت الهی سیاسی امام راحل است که هر دو یک جهت را نشان می دهند و جای تعجب دارد بعد از ۳۰ سال از رحلت امام کسانی نفهمیدند امام خامنه ای همان امام خمینی (ره) است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار