با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، مدرسه خیرساز پروانه قسیمی در شهرستان علی آبادکتول افتتاح شد.

مدرسه خیرساز پروانه قسیمی در شهرستان علی آباد کتول افتتاح شد

به گزارش گلستان24 ؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، مراسم افتتاحیه آموزشگاه خیّر نیک اندیش «پروانه قسیمی» با حضور نورعلی علمشاهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آبادکتول، محمد حسین کمیلی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گلستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در روستای «کوزه لی» از توابع این شهرستان برگزار شد.

نورعلی علمشاهی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آبادکتول در ابتدا گزارشی از ساخت این دبستان ارائه کرد و گفت: این آموزشگاه خیّرساز با اعتباری بالغ بر ۷۱۰ میلیون تومان، با زیربنای ۲۵۱ مترمربع، ۳۰ مترمربع سرویس بهداشتی، ۲۰۰ متر دیوار کشی و هزار مترمربع محوطه سازی، ساخته شده است.

وی افزود: از اعتبار هزینه شده در این پروژه مبلغ ۸۰ میلیون تومان توسطه خیّر مدرسه ساز پروانه قسیمی اهدا شد و الباقی این اعتبار از محل اعتبارات ملی نوسازی مدارس هزینه شده است.

محمد حسین کمیلی، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گلستان هم ضمن عرض شادباش به مردم شریف روستای ترکمن نشین کوزه لی، از تلاش‌های مسئولانه مدیران استانی و شهرستانی تقدیر کرد و با تجلیل از خیّر نیک اندیش بانو قسیمی، وی را الگویی نمونه از بانوان خیّر برشمرد.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار