شهردار گرگان گفت: در سال‌های ۹۸ و ۹۹ حجم سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهر گرگان به ۲ هزار میلیارد تومان می‌رسد.

 سرمایه‌گذاری در گرگان به ۲ هزار میلیارد تومان می‌رسد

به گزارش گلستان 24 ؛عبدالرضا دادبود ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بسته‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه گرگان تهیه شده است، اظهارداشت: حجم سرمایه‌گذاری در شهر گرگان بین سال‌های 90 تا 96 حدود 70 میلیارد تومان بود. این در حالی است که امسال سرمایه‌گذاری در شهر گرگان فقط در 2 پروژه شهربازی مدرن و ایجاد بازار موزه و مجتمع تفریحی و رفاهی الغدیر 400 میلیارد تومان است.

وی افزود: براساس برنامه‌ای که در شهرداری گرگان تدوین شده است، حجم سرمایه‌گذاری در پروژه‌های این شهر تا پایان سال 99 به بیش از 2 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

شهردار گرگان در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره سرنوشت تله‌کابین گفت: این پروژه در قالب طرح 602 هکتاری ناهارخوران در حال پیگیری بوده و مطالعات مربوط به این پروژه در مجموعه منابع طبیعی استان به اتمام رسیده است. 

وی ادامه داد: براساس پیش‌بینی‌ها و قول‌هایی که دادند تا پایان امسال اجرای طرح 602 هکتاری ناهارخوران مصوب و در فروردین 98 با همکاری منابع طبیعی فراخوان انتخاب و جذب سرمایه‌گذار صادر می‌شود.

دادبود اظهارداشت: تله‌کابین بزرگترین پروژه در قالب طرح گردشگری ناهارخوران است و در کنار آن پروژه‌های تفریحی، خدماتی و اقامتی نیز احداث می‌شود.

وی همچنین گفت: مصوبه کمیته فنی منابع طبیعی برای احداث سورتمه در عرصه‌های جنگلی محور شهید صیادشیرازی نیز گرفته شده است.

به گفته شهردار گرگان تا پایان امسال سایت بالن‌سواری نیز در بلوار صیادشیرازی ( کنار پارک بانوان) به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار