دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته بیست‌و‌سوم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

هفته بیست‌و‌سوم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد‌

به گزارش گلستان 24 ؛ حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته بیست‌و‌سوم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت 73 چابکسوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات هفته بیست‌و‌سوم، 73 راس اسب در 7 دور یک‌هزار، یک‌هزار متری با هم رقابت کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: در پایان هفته بیست‌و‌سوم این مسابقات، در دورهای نخست و دوم، آق اویلی بشگرد با اسب‌های "یل‌شاد" و " دات‌دالگا"، محمد خوجملی در دورهای چهارم و هفتم با "آل‌گرو" و "گلدن‌استیت"، در دور سوم بنیامین جرجانی با "بلک وین"، در دور پنجم رامین قهرمانی با "لیندا" و در دور ششم عبدالحلیم قبادی با "وروجک گمیشان" عناوین برتر دورهای مختلف را کسب کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افزود: در رقابت‌های این هفته سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد باهم رقابت کردند.

وی تصریح کرد: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از برتر 99 میلیون و 855 هزار تومان جایزه نقدی اهدا شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: هفته بیست و چهارم و پایانی کورس پاییزه هفته آینده در گنبدکاووس برگزار و در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/‌

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار