استاندار گلستان گفت: ۲۴۳ نفر طی سال ۹۷ در گلستان بر اثر تصادفات جاده‌ای کشته شدند.

۲۴۳ نفر طی سال ۹۷ در گلستان بر اثر تصادفات جاده‌ای کشته شدند

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدماتی ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۸ استان گلستان اظهار کرد: در نوروز ۹۷، حدود ۱۱ میلیون سفر در گلستان رقم خورد که یک میلیون و ۶۰۰ هزار اقامت در استان ثبت شده است. 

وی افزود: از ابتدای سال تا امروز ۲۴۳ کشته در جاده‌های استان ثبت شده که نسبت به سال گذشته کاهش داشته و باید تلاش کنیم این آمار در سال آینده به حداقل ممکن برسد.

هاشمی با بیان این که رویکردها نسبت به گلستان تغییر کرده و این استان روند توسعه و پیشرفت را با شتاب بیشتری طی می‌کند، گفت: در سال جاری و در شرایط جنگ اقتصادی، بیشترین کلنگ‌زنی، افتتاح، تفاهمنامه‌ها و بودجه‌های مصوب را داشتیم.

وی گفت: استان گلستان مسیر توسعه و افتخارات خودش را همانند ۴۰ ساله عمر نظام اسلامی البته با سرعت و جهش بیشتر در سال سخت اقتصادی دنبال می‌کند.

وی متذکر شد: استان گلستان در سال جاری بیش از ۹ هزار میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه داشته و در جذب اعتبارات روستایی براساس تایید وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان در رتبه نخست کشور است.

استاندار گلستان تصریح کرد: در حوزه سیاسی واجتماعی، گفتمانی که امروز اصولگرایان و اصلاح طلبان در خانه احزاب دارند نمونه و مثال زدنی است.

هاشمی با بیان این که در گلستان هتل های خوبی افتتاح و اقامتگاه های خوبی ایجاد شده است، گفت: از گردشگران دعوت می شود با توجه به  ظرفیت های ایجاد شده و پتانسیل غنی گردشگری و سابقه تاریخی هفت هزار ساله، گلستان را به عنوان مقصد سفر انتخاب نمایند.

وی بیان کرد: تمامی دستگاه‌ها در طرح نوروزی اقدامات مفیدی را در سال گذشته و سه ماه منتهی به پایان سال داشته‌اند که قابل تقدیر است.


انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار