سرلشکر باقری در جمع مردم سلاق یلقی آق قلا:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح؛ مهمترین اولویت را خروج آب از مناطق سیل‌زده دانست و گفت: کمبودهای مناطق سیل‌زده را با حداکثر توان را تامین می‌کنیم.

کمبودهای مناطق سیل‌زده را با حداکثر توان را تامین می‌کنیم/ اولویت اول خروج آب از منطقه است

به گزارش خبرگزاری گلستان 24؛به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشکر محمد باقری ظهر امروز در جمع مردم سیل‌زده سلاق یلقی آق قلا اظهار کرد: امروز بنده آمدم که از نزدیک کار این دوستان را ببینم، کمبودها را شاهد باشم و گزارش پیشرفت کار را ببینم و این کار را انجام دادم و در جلسه ای که بعد از ظهر انجام خواهد شد هر کمبودی که باشد با حداکثر توان تلاش خواهیم کرد آن ها را تامین کنیم.

وی کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده را اولویت مهم نیروهای مسلح خواند و تصریح کرد: بنده به عنوان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح وظیفه دارم که از نزدیک بیایم در منطقه شما مردم عزیز ترکمن حضور پیدا کنم، مردم صبور، نجیب و مومنی که با این سیل نامناسب مواجه شده‌اید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: امر مقام معظم رهبری این بود که نیروهای مسلح امکانات‌شان را بسیج و گسیل کنند و برای کمک به مردم سیل زده بفرستند الحمدلله نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران، نیروهای انتظامی، وزارت دفاع با همه امکانات در منطقه حاضر شدند.

باقری ادامه داد: امروز بنده آمدم که از نزدیک کار این دوستان را ببینم، کمبودها را شاهد باشم و گزارش پیشرفت کار را ببینم و این کار را انجام دادم و در جلسه ای که بعد از ظهر انجام خواهد شد هر کمبودی که باشد با حداکثر توان تلاش خواهیم کرد آن ها را تامین کنیم.

وی با بیان اینکه مسئله فروکش کردن آب در حال انجام است، تصریح کرد: این رودخانه ای که لایروبی نشده بود علت اصلی مشکل است که الان با وجود این آب انبوه امکان لایروبی وجود ندارد اما در انتهای رودخانه با بیل مکانیکی برای خروج آب نیرو ها در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار