فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به حضور فعالیت ۱۵۰۰ گروه جهادی و ۷۵۰ روحانی در مناطق سیل‌زده استان‌ گفت: جبهه انقلابی یک بار دیگر توانست تفکر و اقدام جهادی را به منصه ظهور برساند و یک فرهنگ و اعتقاد مکتبی جدید را به همگان نشان دهد.

 ‌‌فعالیت ۱۵۰۰ گروه جهادی و ۷۵۰ روحانی در مناطق سیل‌زده گلستان

به گزارش گلستان 24 ؛ سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی در همایش فاتحان آب با گرامیداشت ماه مبارک رمضان و با بیان اینکه در این ماه مهمان خالق خود هستیم و باید خود را آماده و مهیا کنیم، اظهارداشت: صحنه‌های زیبای زیادی را در مسئله سیل مشاهده کردیم که برگرفته از دفاع مقدس و دوران جنگ بود.

وی افزود: جبهه انقلابی یک بار دیگر توانست تفکر و اقدام جهادی را به منصه ظهور برساند و یک فرهنگ و اعتقاد مکتبی جدید را به همگان نشان دهد.

فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه اگر آدم ایمان و بصیرت را در خودش نهادینه کند می‌تواند شاه کلید اصلی که جایگاه خودش است را پیدا کند، تصریح کرد: در مسئله سیل همه انسان‌ها در معرکه امتحان قرار می‌گیرند و این امتحان برای مسئولان و فرماندهان بیشتر است.

سردار معروفی یکی دیگر از خروجی‌های ارزشمند در مسئله سیل را وحدت‌رویه و وحدت در فرماندهی دانست و خاطرنشان کرد: 1500 گروه جهادی و 750 روحانی از سراسر استان در منطقه حاضر شدند و افتخارشان نوکری و کارگری مردم بود.

وی در مسئله سیل روحانیون را محرک کارها در کشور دانست و گفت: در این مدت همه فرماندهان ما نیامدند مصاحبه کنند و بروند، بلکه همه برای به نتیجه رسیدن در منطقه حضور پیدا کردند و در شرایط کنونی که اوضاع به حالت عادی درآمده، مسئولان نباید کار را رها کنند بلکه باید بیایند و کارهای زیرساختی را به سرانجام برسانند.

فرمانده سپاه نینوا در پایان به اتمام پروژه سد نرماب تاکید کرد و افزود: اگر سد نرمآب را تکمیل کرده بودند 40 درصد از خسارات ناشی از سیل به وجود نمی‌آمد زیرا هدف اول احداث این سد جلوگیری از سیلاب بوده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار