مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گفت: هجدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، لوستر و فرش ماشینی گلستان در فضایی به مساحت 6 هزار مترمربع با حضور 50 تولید کننده در حال برگزاری است.

 هجدهمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی استان گلستان در حال برگزاری است

به گزارش گلستان 24 از گرگان؛ مهرداد یزدی با بیان اهداف برگزاری هجدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، لوستر و فرش ماشینی گلستان افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 6 هزار مترمربع با حضور 50 تولید کننده و نمایندگان فروش از 8 استان کشور ازجمله گلستان، تهران، مازندران،خراسان، زنجان، آذربایجان شرقی، اصفهان ،گیلان برگزار شده است.

وی با تقدیر ازحمایت های سازمان صنعت و معدن، اتحادیه صنف لوازم خانگی، اتحادیه تعمیر کاران لوازم خانگی استان در برگزاری این رویداد تخصصی اظهار کرد: این نمایشگاه به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تخصصی شمال کشور به معرفی محصولات جدید، ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی تولید کنندگان داخلی، آشنایی با آخرین دستاوردها و فن آوریهای تخصصی ارائه شده از سوی مشارکت کنندگان، در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قرارداد های کاری، پیشرفت و توسعه فعالیتهای اقتصادی شرکت کنندگان، یافتن نمایندگان فعال شناخت نیازهای مشتری، ارزیابی نحوه افزایش توان صنایع لوازم خانگی می پردازد.

مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی گلستان با اشاره به جزئیات فنی برگزاری هجدهمین نمایشگاه تخصصی استان گلستان افزود : در این دوره 70 درصد مشارکت کنندگان برای نخستین بار حضور یافته اند و در این راستا توانستیم در بخش کیفی رشدی 50 درصدی و در بخش متراژ و تعداد مشارکت کنندگان نسبت به سال گذشته 100 درصد رشد داشته باشیم.

یزدی با اشاره به ایجاد برند  GOL HOMEX به عنوان رویداد تخصصی لوازم خانگی در شمال کشور تصریح کرد: نمایشگاه پدیده‌ای چند وجهی است که در همه بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و علمی، نقش‌های‌ تعیین‌ کننده‌ای دارد و ضمن اثر پذیری از تمامی بخشها، همه جنبه های زندگی را تصحیح و آنها را اعتلا می‌بخشد.

وی با بیان اینکه فضای اقتصادی جهان امروزه فضایی به شدت رقابتی بوده و تمامی بنگاه های اقتصادی نیز براین امر اذعان دارند گفت:  درچنین فضایی، کسب سهم و حفظ موقعیت بازارهای هدف، همت و تلاش خاصی را می طلبد و امروزه شرکت های بزرگ و تولید کنندگان لوازم خانگی از حداکثر توان خود برای ایجاد آسایش بیشتر خریداران بهره برده و هرروز با ارائه تکنولوژیهای تازه زندگی و خدمات ویژه، گام جدیدی برای جذب بازار و جلب توجه خریداران برمی دارند.

گفتنی است هجدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، لوستر و فرش ماشینی گلستان از 7 لغایت 11 بهمن 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از ساعت 17 الی 22 میزبان علاقمندان و متخصصان و خانواده های گلستان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار