فرماندار گرگان گفت: شهربازی با سرمایه‌گذاری ۴۵۰میلیارد تومانی در دهه فجر امسال در منطقه تفریحی هزارپیچ کلنگ‌زنی می‌شود.

طلسم ساخت شهر بازی در گرگان در ایام دهه فجر شکسته خواهد شد

به گزارش گلستان 24 از گرگان؛ محمد حمیدی در نشست خبری اظهارداشت: در دهه فجر امسال 178 پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار و سرمایه‌گذاری 152 میلیارد و 770 میلیون تومان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

وی گفت: اجرای خط انتقال آب زون‌های 3 و 4 شهرستان گرگان با 17.5 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر امسال کلنگ‌زنی خواهدشد. تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی برخی از روستاهای این شهرستان با 3.5 میلیارد تومان و افتتاح 300 واحد مسکن مهر با حدود 35 میلیارد تومان از جمله طرح‌هایی است که در این مدت به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار گرگان افزود: در بخش اقتصادی نیز 411 طرح با سرمایه‌گذاری 561 میلیارد و 639 میلیون تومان  با اشتغالزایی یکهزار و 218 نفر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گفته وی بزرگترین پروژه سرمایه‌گذاری شهرستان گرگان در ایام دهه فجر کلنگ‌زنی شهربازی در منطقه تفریحی هزارپیچ این شهر با سرمایه‌گذاری 450 میلیارد تومان است.

حمیدی بیان داشت: بازار موزه گرگان قرار بود در ماه‌های گذشته با حضور یک مهمان ملی کلنگ‌زنی شود اما این اتفاق رخ نداد اما عملیات ساخت پروژه آغاز شد. میزان سرمایه‌گذاری در این پروژه 750 میلیارد تومان است که در دهه فجر امسال کلنگ‌زنی می‌شود.

وی افزود: در بخش کشاورزی نیز 347 طرح با 99 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی 505 نفر و در بخش میراث فرهنگی با 17 طرح با 14.1 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و اشتغال 122 نفر مهم‌ترین سهم را در افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی دارند.

انتهای پیام/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار