«ولی قولش نه!» با اجرای محمد امین نبی اللهی از شب اول محرم (۱۱ مهر)، بین دو بخش خبری ساعت ۱۹ و ۲۱ روی آنتن رفت

دانلود/ روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه!

سعید عباسی تهیه کننده «ولی قولش نه!» درباره پخش این برنامه تلویزیونی در ایام محرم گفت: این ویژه برنامه قرار است در ۷۰ دقیقه از شبکه یک سیما، به صورت زنده و گفتگومحور روی آنتن برود. 

وی افزود: این برنامه زنده، ترکیبی و تعاملی خواهد بود و بخش های متنوعی را در دل خود جای داده است. رویکرد این برنامه پرداختن به آثار، تولیدات و محصولات فرهنگی در موضوع عاشوراست که در آن کتاب ها، فیلم ها و اشعار در بخش زنده با حضور صاحبان آثار معرفی می شود.

تهیه کننده ویژه برنامه «ولی قولش نه!» تصریح کرد: در لا به لای این برنامه هر روز مستندهای گزارشی هفت دقیقه ای که برگزاری آداب و رسوم برپایی مجالس عزاداری عاشورا در شهرها و روستاهای کشور به نمایش می گذارد، پخش می شود. بخش دیگری از مستندها به کارگردانی محمد دلاوری در گفتگو با اندیشمندان تهیه و تولیده شده است. از بخش های دیگر برنامه «ولی قولش نه»، گفتگو با هنرمندان و معرفی هیات ها و مراسم ها خواهد بود که در موضوع سوگواری امام حسین(ع) نوآوری و ابتکار دارند و کارگردانی آن را مجید عباسی برعهده دارد.

وی در پایان از تعامل با مخاطبان شبکه یک گفت و اعلام کرد: از مخاطبان می خواهیم تا عکس ها و فیلم هایی را که از مراسم و مجالس عزاداری عاشورا گرفتند برای برنامه ارسال کنند تا با نام خودشان پخش شود.

ویژه برنامه «ولی قولش نه!» با اجرای محمد امین نبی اللهی از شب اول محرم (۱۱ مهر)، بین دو بخش خبری ساعت ۱۹ و ۲۱ روی آنتن می رود

ولی قولش نه

ارسال نظر

آخرین اخبار