«معبر سایبری بی سنگر» نوشت:

بعضی وقتا بعضی آدما بدنبال بعضی منافع و با بعضی تاکتیک ها دنبال بعضی تخریب ها هستند که سیاسی ترین تخریب ها هم از همین بعضی ها آب میخورند بعد روی کار آمدن دولت یازدهم بصورت شدید...

لیست اموال یک رئیس جمهور …

بعضی وقتا بعضی آدما بدنبال بعضی منافع و با بعضی تاکتیک ها دنبال بعضی تخریب ها هستند که سیاسی ترین تخریب ها هم از همین بعضی ها آب میخورند بعد روی کار آمدن دولت یازدهم بصورت شدید و خیلی سنگین وناجوانمردانه  شاهد تخریب دولت قبل و همچینین رئیس جمهور سابق کشورمون بودیم ! تخریب هایی که ازخود آقای روحانی سرچشمه گرفت تا به زیر دستان ایشون رسید !

به گزارش گلستان 24، امروز میخوایم به یکی از این تخریب ها اشاره کنیم که چند وقته خیلی راجبش داره بحث میشه با این مضمون که احمدی نژاد دزد و روحانی فرشته ی وحی ، اما واقعا اساس این حرف چیه ؟؟ با کدوم منطق و سازش عقلی میشه به همچین نتیجه ای رسید ؟؟ بنابراین معبر تصمیم گرفت بصورت خیلی مختصر زوم کنه روی این مسئله تا ان شالله برای دوستانی که سوال کرده بودند شاید چراغ راهنما بشه و بتونن راحت تر به اصل موضوع پی ببرند !

احمدی نژاد : تنها رئیس جمهوری که وقتی آمد لیست اموالش را تحویل قوه قضائیه داد و وقتی هم که رفت باز هم اینکارو کرد ، بر اساس<— اصل 142 قانون اساسی—> رئیس جمهور سابق در سال 84 اموال خود را اینگونه اظهار کرد :

- یک باب منزل مسکونی به مساحت 175 متر، با 127 متر مربع زیربنا، 40 سال سابقه ساخت در منطقه‌ نارمک تهران

-حساب جاری بانک ملت شعبه دانشگاه علم و صنعت ایران برای دریافت حقوق از دانشگاه!

-حساب جاری بانک ملی شعبه‌ وزارت کشور مربوط به دوره‌ استانداری اردبیل که در حال حاضر موجودی ندارد

-یک دستگاه اتومبیل پژو 504 مدل 1977 سفید رنگ

– دو خط تلفن ثابت شهری

http://www.up-cnc88.ir/uploads/142529365461.jpg

اینها همه ی دارایی احمدی نژاد در سال 84 بود و رئیس جمهور سابق با سنت شکنی های معروف خود،‌ در این مورد نیز روش نوینی را ابداع کرد.اما در پایان دوره ریاست ایشون اخبار رئیس جمهور دولت دهم بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری قرار گرفت. که مبنی بر نامه ای که به قوه قضائیه فرستاده شده بود با این مضمون که اموال وی چه تغییراتی کرده و هم اکنون به کجا رسیده :

- بازسازی و نوسازی منزل مسکونی قدیمی نارمک است که با کمک همسر و فرزندان و با استقراض از بانک و همچنین صندوق نهاد و برخی بستگان چهار واحد حدود یکصد متر مربعی احداث گردیده که با فرزندان در آن سکونت داریم. مساحت زمین 175 متر مربع و زیربنای فرسوده قبلی حدود 130 متر مربع بوده است.

اما هم اکنون در دولت یازدهم احتمال میرود که احمدی نژاد اولین و آخرین رئیس جمهوری بوده که آنقدر دراثباتشعار هایش صادق بوده مگر اینکه آقای روحانی بخواهد حداقل در این یک مورد راه احمدی نژاد را طی کند! هم اکنون از اموال آقا روحانی هیچکس هیچ اطلاعی ندارد ! جز چند مورد مثل : فضل و بخشش سکه در کاخ سعد آباد و … اما باید منتظر ماند هنوز فرصت هست …

پ.ن : بعضی وقت ها میشود از دارایی های یک رئیس جمهور میزان مردمی بودن آن راهم سنجید …! اما باید صبر کرد شاید ئیس جمهور دولت یازدهم هم قصد ثابت کردن شعار هایش را داشته باشد! ما امیدواریم.

ارسال نظر

آخرین اخبار