حجت الاسلام طاهری از تشکیل شورای سیاست گذاری نیروهای انقلابی شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد.

شورای سیاست گذاری نیروهای انقلابی شورای اسلامی شهر گرگان تشکیل شد

حجت الاسلام طاهری از تشکیل شورای سیاست گذاری نیروهای انقلابی شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد.

به گزارش گلستان ۲۴، سید محسن طاهری در دیدار با فعالان رسانه ای اظهار کرد: انتخابات 1400 از یک اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای انتخابات شوراها شرایط داخلی کشور بیشتر مورد توجه است.

وی افزود: همه می دانیم وضعیت اقتصادی و اجتماعی و انواع سو تدبیرها و تحریم ها به چه شکل مردم را با چالش های مختلف مواجه کرده است، اما باتوصیه هایی که به نیروهای انقلابی شد انسجام حداکثری در بین نیروهای انقلابی ها به وجود آمده است و در پایان سال 98 مجلس قوی تشکیل شد که ایم امر تا حدودی توانست امید را در دل مردم تقویت کند.

طاهری ادامه داد:  این امید در بین نیروهای انقلابی برای موفقیت در انتخابات سال 1400 هم به وجود آمده است.

وی افزود: در انتخابات 98 تجربه ای با نام شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و همتی که در این استان به خرج دادند نتیجه قابل قبولی برای نیروهای انقلابی حاصل شد.

طاهری ادامه داد: با توجه به نتیجه سال 98 و تجربه دوره های قبل طی ماه های اخیر بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی مجموعه ای شکل گرفت تا برنامه ای برای انتخابات شوراها با تمرکز شهر دارالمومنین تدوین کنند.

وی گفت:  از شهریور امسال با توجه به شاخص های مورد نیاز تشکیلاتی شکل گرفت و زیر نظر شورای ائتلاف استان و جلسات بسیار فشرده در طول چند ماه اخیر در این رابطه برگزار شد و توانستیم برنامه و شیوه نامه نسبتا جامع و جدیدی را برای مدیریت انتخابات شهرستان گرگان تدوین کنیم.

طاهری ادامه داد: این تشکیلات جدید تحت عنوان شورای سیاست گذاری نیروهای انقلابی شورای اسلامی شهر گرگان فعالیت خود را آغاز کرده است استقبال خوبی هم از این شورا توسط کسانی که خود را در جبهه انقلاب می بینندو به نوعی خودشان را برای نامزدی انتخابات آماده می کنند شده است.

وی افزود: مراحل تدوین شیوه نامه ها و فرم ارزیابی که باید در تعیین لیست نهایی شورای سیاست گذاری  لحاظ شود را انجام دادیم و یک فراخوانی داشتیم که با روش های مختلف رسانه ای و غیر رسانه ای از افرادی که فضای شهر و فضای مجازی را رصد می کنند خواستیم افرادی که در صدد نامزدی انتخابات هستند یا افرادی که حدس زده می شود که واجد شرایط انتخابات هستند از طریق رسانه ها فراخوانی انجام شد و تعداد زیادی که تمایل به انتخابات داشتند اظهار علاقه کردند.

طاهری ادامه داد: جلسه ای برگزار شد و اهداف تعیین و شیوه نامه ای که قرار است اعمال شود در لیست نهایی هم اماده شده است، کسانی که حضور داشتند صحبت کردند بازخورد داشت و اظهار رضایت هم کردند.

وی افزود: این طرح در یک قالب شفاف انجام شده و قابل دفاع است و قابلیت الگوبرداری دارد تا با همراهی نامزدهای منتسب به جریانات انقلابی تا شاهد موفقیت جریان انقلابی در انتخابات 1400 باشیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار