ملبس شدن غیر رسمی پسر سید حسن در گرگان؛

مردم روستای لاملنگ گرگان تازه شب آخر فهمیدند که روحانی جوانی که 10 شب برای آنها سخنرانی کرد کسی نبود جز سید احمد خمینی فرزند حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی .

روحانی ناشناسی که 10 شب در روستای لاملنگ گرگان منبر رفت کی بود؟ + عکس

به گزارش گلستان 24، در روزهای اخیر خبری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که فرزند یکی از روحانیون سرشناس کشوری در یکی از روستاهای شمالی کشور کار تبلیغ خود را با لباس روحانیت آغاز کرد .

البته این موضوع قرار نبود خبری شود و همه چیز مخفیانه دنبال می شد و حتی مردم آن روستا نیز خبر نداشتند که این روحانی جوان 19 ساله که برای آنها سخنرانی می کند ، کیست ؟

seyd-ahmad 1

اما انتشار تصاویری از حضور این روحانی جوان در شب قدر در مصلی گرگان باعث شد تا ذهن ها به این موضوع کنجکاو شود و نهایتا مشخص شد این روحانی جوان کسی نیست جز سید احمد خمینی فرزند حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی .

بعد از انعکاس وسیع این اخبار در برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی ، برخی هواداران این جریان اعلام کرده بودند که سید احمد خمینی در راه مشهد بود که شب قدر را در مصلی گرگان سپری کرد .

اما شنیده های مختلفی مبنی بر حضور 10 روزه این روحانی جوان در گرگان فراتر از این حرفها بود .

بالاخره مشخص شد که ایشان 10 شب در روستای لاملنگ که ابتدای ورودی غربی گرگان قرار دارد منبر رفته است و به مردم نیز گفته بودند ایشان فرزند یکی از علماست که نهایتا شب آخر اهالی و مسجدی ها فهمیدند که وی فرزند حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی بوده است .

همچنین شنیدها حاکیست این روستا برای ماه مبارک رمضان ، روحانی ثابت بصورت یک ماهه داشته ولی سید احمد خمینی از 15 تا 24 ماه مبارک رمضان روزها اقامه نماز داشته و شب های نیز بعد از نماز سخنرانی می کرده است .

بعد از انتشار تصاویر سید احمد خمینی در شبکه های اجتماعی ، وی مجبور به ارائه توضیحاتی در صفحه اینستاگرامش شد:

 تبلیغ یکى از سنت هاى رایج در حوزه هاى علمیه هست و معمولا طلاب از سال هاى اولیه ى تحصیل پس از آنکه مقدارى با معارف اسلامى آشنا شدند در ایام ماه رمضان و روزهاى ماه محرم و صفر براى تبلیغ به شهرها و روستاها مى روند .

 امسال توفیق شد من هم براى چند شبى به این مهم اقدام کنم و براى این کار بطور غیررسمى ملبس شوم و مهمان اهالى خونگرم یکى از روستاهاى شمالى کشور باشم . البته بنا نداشتم تا ملبس شدن رسمى عکسى و یا مطلبى در این مورد از خودم انتشار دهم ولى امروز با دیدن عکس خودم که چندین جا پخش شده ، خودم رو موظف به دادن توضیحات در این خصوص دانستم."

 seyd-ahmad 1

حضور سید احمد خمینی در مصلی گرگان 

seyd-ahmad 4

seyd-ahmad 4 

انتهای پیام//گلستان ما

ارسال نظر

 • عمار ولایت
  1

  سلام.
  واقعا؟؟؟
  یعنی مردم روستا هیچکی اونو نشناخت؟؟؟؟؟
  یک سوال
  ایشون مگه پایه چند حوزه هستن که ملبس شدند؟
  آهان یادم اومدم ایشون باباش آیت الله هستش
  وقتی پدر آیت الله باشه پسر هم حجت الاسلام میشه دیگه....
  راستی اصلا ایشون حوزه رفتن؟؟؟؟
  کدوم حوزه درس خونده؟؟
  بهتر واسه اذهان عمومی شفاف سازی کننن

  • ali
   0

   لطفا احترام نگاه دارید ..توهین و ناسزا گفتن در شان یک مسلمان نیست .
   ایشون راحت میتونستند روز اول بگویند فرزند ایت الله سیدحسن هستند تا راحتر این ده روز رو بگذرانند اما نخواستند از شهرت خود استفاده کنند .

  • ناشناس
   0

   برادر خودت رو گول می زنی یا ما رو فرض کردی گول می خوریم...
   یعنی مصلی گرگان حجت الاسلام دیگری نداشته که ایشون هنوز ریشش کامل نشده به منبر رفته و سخنرانی کرده است؟
   به فرض که نداشته مهم اینه که چی گفته؟؟؟
   به فرض چیز خاصی نگفته و برای رضای خدا رفته ولی یه سوال اینجا مطرح می شه...(با اجازه کی 10 شب به سخنرانی پرداخته و چرا حالا گرگان؟ این همه روستا که حجت الاسلام نداشته چرا حالا گرگان اونم مصلی (مسجد جامع) رو برای سخنرانی انتخاب کرده؟)

  • علی
   0

   آقای سید احمد در مدرسه عترت در حال تحصیل است و امسال پایه چهار را تمام کرد.
   بنده ایشان را از نزدیک می شناسم
   اساتید ایشان همیشه با مدرسه بابت ایشان درگیر هستند، چرا که در کلاس ها شرکت نمی کند ولی بدون این که درسش حذف شود در امتحان شرکت می کند و گاهی بدون این که در امتحان شرکت کند نمره قبولی را می گیرد و ما واقعا از این شهرت حجت الاسلام حسن مصطفوی شکه می شویم...
   درد بسیار است
   عکس هایی را هم دارم که در کلاس یا خوابیده یا این که داره بازی می کنه، البته این عکس ها برای معدود زمانی است که در کلاس حاضر می شه.
   بله
   لازم باشه منتشر می کنیم

آخرین اخبار