یحیی خاکی در دیدار با اعضای حزب اراده ملت گرگان:

یحیی خاکی فرماندار شهرستان گرگان در دیدار با اعضای حزب اراده ملت گرگان با تبریک پیروزی تیم مذاکره کنندگان هسته ای و سالروز شکست منافقین در عملیات مرصاد تاکید کرد: از زمانی که مسوولیت فرمانداری را پذیرفتم بر اساس سیاستهای رهبری، چشم انداز 20 ساله و سیاستهای دولت تدبیر و امید و با برنامه برای رشد و توسعه گرگان حرکت کردیم.

گردهمایی احزاب در گلستان برگزار می شود

به گزارش گلستان 24، یحیی خاکی فرماندار شهرستان گرگان در دیدار با اعضای حزب اراده ملت گرگان با تبریک پیروزی تیم مذاکره کنندگان هسته ای و سالروز شکست منافقین در عملیات مرصاد تاکید کرد: از زمانی که مسوولیت فرمانداری را پذیرفتم بر اساس سیاستهای رهبری، چشم انداز 20 ساله و سیاستهای دولت تدبیر و امید و با برنامه برای رشد و توسعه گرگان حرکت کردیم.

وی در ادامه  با اشاره به ضرورت توجه به آسیبهای اجتمایی تصریح کرد: 12 نقطه از مناطقی  که در آنها این آسیبها نمود بیشتری دارد را شناسایی کرده و برنامه ریزی لازم را برای حل مشکلات آنها طراحی کردیم.

فرماندار گرگان در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به احزاب شناسنامه دار و قانونی تاکید کرد: در حال حاضر 30 حزب در شهرستان گرگان فعالیت می کنند که ما با تمام آنها ارتباط دارشته و جلساتی را با آنها برگزار کرده و به زودی با همکاری استانداری گردهمایی احزاب را در استان برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه ضمن استقبال از نقد احزاب در زمینه های گوناگون تصریح نمود: ما از نقد احزاب استقبال می کنیم و معتقدم که نقد موجب رشد و پیشرفت در جامعه خواهد شد.

خاکی در ادامه با اشاره به ضرورت حضور تمام مردم در صحنه های گوناگون، خصوصا جوانان تاکید کرد: ما به حضور جوانان در تمام صحنه ها اعتقاد کامل داشته و آمادگی داریم تا از ظرفیت تمام جوانان فعال و علاقه مند استفاده نماییم.

وی در ادامه یادآور شد: در فرمانداری بر روی تما م مردم باز است و معتقدم که با حضور  و ارتباط با مردم ما می توانیم در کارهای خود موفق شویم.

رییس شورای امنیت شهرستان گرگان با اشاره به اینکه  این شهرستان از شهرستانهای امن کشور است تاکید نمود:  در زمینه مسائل سیاسی مشکلی نداریم، اما در زمینه ناامنی اجتمایی مثل سرقت، خودکشی و اعتیاد مشکلاتی است که با برنامه ریزی به دنبال حل آنها هستیم.

فرماندار گرگان با اشاره به ضرورت برون سپاری تصریح کرد:  واگذاری فعالیتها  به بخش خصوصی شعار ماست و و تلاش خواهیم کرد فعالیتهای را که می توانیم به آنها بسپاریم و باید تلاش نماییم تا فرهنگ برون سپاری در جامعه نهادینه شود.

خاکی در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تصریح نمود: انتخابات یک امر مهم و حساس است و اگر مردم مشارکت گسترده ای داشته باشند بسیار موثر خواهد بود. در حال حاضر ستاد انتخابات شکل گرفته و در حال ساماندهی بوده و تلاش خواهیم کرد تا معتمدترین افراد را به عنوان نماینده فرماندار و اعضای هیئت های اجرایی در صندوقهای رای انتخاب نماییم.

فرماندار گرگان در پایان با اشاره به ضرورت توجه به شهرکهای صنعتی تاکید کرد: ما در گرگان دو شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی داریم  که برخی از واحد های آن  به دلیل کمبود منابع یا عدم برنامه ریزی مناسب تعطیل است که  تلاش خواهیم کرد با تخصیص بوجه و برنامه ریزی مناسب برای آنها مشکلاتشان را برطرف نماییم.

انتهای پیام /گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار