اشتراک
کد خبر: 12349

یحیی خاکی در دیدار با اعضای حزب اراده ملت گرگان:

یحیی خاکی فرماندار شهرستان گرگان در دیدار با اعضای حزب اراده ملت گرگان با تبریک پیروزی تیم مذاکره کنندگان هسته ای و سالروز شکست منافقین در عملیات مرصاد تاکید کرد: از زمانی که مسوولیت فرمانداری را پذیرفتم بر اساس سیاستهای رهبری، چشم انداز 20 ساله و سیاستهای دولت تدبیر و امید و با برنامه برای رشد و توسعه گرگان حرکت کردیم.

به گزارش گلستان 24، یحیی خاکی فرماندار شهرستان گرگان در دیدار با اعضای حزب اراده ملت گرگان با تبریک پیروزی تیم مذاکره کنندگان هسته ای و سالروز شکست منافقین در عملیات مرصاد تاکید کرد: از زمانی که مسوولیت فرمانداری را پذیرفتم بر اساس سیاستهای رهبری، چشم انداز 20 ساله و سیاستهای دولت تدبیر و امید و با برنامه برای رشد و توسعه گرگان حرکت کردیم.

وی در ادامه  با اشاره به ضرورت توجه به آسیبهای اجتمایی تصریح کرد: 12 نقطه از مناطقی  که در آنها این آسیبها نمود بیشتری دارد را شناسایی کرده و برنامه ریزی لازم را برای حل مشکلات آنها طراحی کردیم.

فرماندار گرگان در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به احزاب شناسنامه دار و قانونی تاکید کرد: در حال حاضر 30 حزب در شهرستان گرگان فعالیت می کنند که ما با تمام آنها ارتباط دارشته و جلساتی را با آنها برگزار کرده و به زودی با همکاری استانداری گردهمایی احزاب را در استان برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه ضمن استقبال از نقد احزاب در زمینه های گوناگون تصریح نمود: ما از نقد احزاب استقبال می کنیم و معتقدم که نقد موجب رشد و پیشرفت در جامعه خواهد شد.

خاکی در ادامه با اشاره به ضرورت حضور تمام مردم در صحنه های گوناگون، خصوصا جوانان تاکید کرد: ما به حضور جوانان در تمام صحنه ها اعتقاد کامل داشته و آمادگی داریم تا از ظرفیت تمام جوانان فعال و علاقه مند استفاده نماییم.

وی در ادامه یادآور شد: در فرمانداری بر روی تما م مردم باز است و معتقدم که با حضور  و ارتباط با مردم ما می توانیم در کارهای خود موفق شویم.

رییس شورای امنیت شهرستان گرگان با اشاره به اینکه  این شهرستان از شهرستانهای امن کشور است تاکید نمود:  در زمینه مسائل سیاسی مشکلی نداریم، اما در زمینه ناامنی اجتمایی مثل سرقت، خودکشی و اعتیاد مشکلاتی است که با برنامه ریزی به دنبال حل آنها هستیم.

فرماندار گرگان با اشاره به ضرورت برون سپاری تصریح کرد:  واگذاری فعالیتها  به بخش خصوصی شعار ماست و و تلاش خواهیم کرد فعالیتهای را که می توانیم به آنها بسپاریم و باید تلاش نماییم تا فرهنگ برون سپاری در جامعه نهادینه شود.

خاکی در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تصریح نمود: انتخابات یک امر مهم و حساس است و اگر مردم مشارکت گسترده ای داشته باشند بسیار موثر خواهد بود. در حال حاضر ستاد انتخابات شکل گرفته و در حال ساماندهی بوده و تلاش خواهیم کرد تا معتمدترین افراد را به عنوان نماینده فرماندار و اعضای هیئت های اجرایی در صندوقهای رای انتخاب نماییم.

فرماندار گرگان در پایان با اشاره به ضرورت توجه به شهرکهای صنعتی تاکید کرد: ما در گرگان دو شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی داریم  که برخی از واحد های آن  به دلیل کمبود منابع یا عدم برنامه ریزی مناسب تعطیل است که  تلاش خواهیم کرد با تخصیص بوجه و برنامه ریزی مناسب برای آنها مشکلاتشان را برطرف نماییم.

انتهای پیام /گلستان ما

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها