سید قربان سیاه بالایی

هفته های گذشته عیسی امامی در نشستها و جلسات عمومی اش از یک همراه خیلی نزدیک بهره می برد و این می توانست موید این نکته باشد که در ستاد انتخاباتی آینده عیسی امامی احتمالا سیاه بالایی جایگاه ویژه ای داشته باشد .

 انصراف از مشاور ایثارگران فرمانداری گرگان تا همراهی عیسی امامی +تصاویر

سید قربان سیاه بالایی که از رزمندگان دوران دفاع مقدس می باشد ، فرماندهی گردان امام حسن مجتبی (ع) در دوران جنگ تحمیلی و فرماندهی سپاه گرگان را نیز در رزومه خود دارد .

به گزارش گلستان24، او بیش از آنکه یک چهره نظامی باشد به کار فرهنگی و عقیدتی علاقه مند است و همواره منش و رفتار وی در مواجهه با پدیده های اجتماعی نیز از روی عطوفت و مهربانی بوده است .

او از یادگاران جبهه های نبرد و همرزمان سرداران شهیدی است که بعد از بازنشستگی خواستار حضور بیشتر در عرصه مدیریت شهری شد .

 او معتقد بود که در عرصه مدیریت شهری هم می توان از کیان ایران اسلامی و منافع مردم پاسداری کرد لذا در انتخابات شورای شهر گرگان در دوره قبل یعنی سال 92 کاندیدا شد .

علیرغم اینکه بار اول بود که در انتخابات شرکت می کرد اما رای خوبی آورد اما نتوانست به پارلمان محلی راه پیدا کند لذا بعد از انتخابات مشغول کارهای خود شد تا اینکه یحیی خاکی بعد از اینکه سمت فرمانداری گرگان را کسب کرد ، عنوان مشاور ایثارگران خود را به همرزم سابقش داد.

0017

0018

اما سید قربان سیاه بالایی در ادامه راه بنا به دلایل نامعلومی از همراهی با فرمانداری امتناع ورزید ، هر چند او دلایل این امر را هیچگاه نگفت اما می توان حدس زد که رفت و آمد برخی چهره های سرشناس فتنه 88 در گرگان به این ساختمان شاید این عنصر ارزشی را از فرمانداری فراری داد.

اما آنچه که این روزها بیشتر از سید قربان سیاه بالایی می بینیم حضور او در کنار نماینده مردم گرگان و آق قلا و همرزم دوران جبهه اش می باشد .

در این هفته های گذشته عیسی امامی در نشستها و جلسات عمومی اش از یک همراه خیلی نزدیک بهره می  برد و این می توانست موید این نکته باشد که احتمالا در ستاد انتخاباتی آینده عیسی امامی احتمالا سیاه بالایی جایگاه ویژه ای داشته باشد .

به هر حال حضور انسانهای ارزشی و موثر در عرصه سیاست و فرهنگ و مدیریت شهری می تواند متضمن پاکدستی و بازدارندگی از فسادهایی باشد که گاها در این عرصه دیده می شود.

00000

000

انتهای پیام /گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار