ماهی گیری افراطیون از اب گل آلود:

متاسفانه برخی از افراطیون به دروغ و توهین همان عادت همیشگی شان ، روایتی دیگر از غائله شب گذشته گرگان را به تصویر کشیدند تا بلکه باز هم بخواهند جریان انقلابی را مقصر اصلی این ماجرا معرفی کنند.

اخلالگران کسانی هستند که فتنه 88 را بوجود آوردند نه بانوان متدین شهر گرگان!

 به گزارش گلستان24، با توجه به اینکه خبرنگار گلستان ما از شاهدان عینی غائله شب گذشته(سوم آذرماه) خیابان شالیکوبی گرگان بود و روایت این حادثه را هم بطور کامل در این سایت تشریح کرد اما افراطیون باز هم کاسه گدایی از افکار عمومی را بدست گرفته و از پرده ای متفاوت و البته دروغ از حوادث شب گذشته را به تصویر می کشند.

اغتشاشات در گرگان

این افراد به دروغ مدعی شده اند که نیروی انتظامی گرگان با بانوان متدین و  محجبه ای که در دفاع از ارزشها ، مبارزه با بی حجابی و دهها مشکل دیگر مرکز استان شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه را سر داده بودند ، برخورد کرده است در حالیکه مشاهدات سه ساعته ما اصلا چنین چیزی را ثبت نکرد.

مایه شرمساری است که این افراد بانوان مومنه و متدینه شهر گرگان را که واقعا در این فضای ضد فرهنگی شهر خواستار مطالبات بحق خود هستند را اخلالگر معرفی می کند ، آیا اگر 5 تا چپی فتنه گر فراری هم یک جا جمع می شدند و علیه نظام شعار می دادند شما آنها را اخلالگر می خواندید .

اخلالگران کسانی هستند که فتنه 88 را بوجود آوردند و دل رهبر معظم انقلاب و مردم را خون کردند ، اخلالگران کسانی هستند که با شعار های زیبا مردم را فریب می دهند .

دروغ بعدی که این مدعیان عنوان کردند ، بازداشت تعدادی از این بانوان محجبه بود در حالیکه نیروی انتظامی هیچ یک از زنان محجبه را بازداشت نگرد ، حتی از طرف مقابل هم کسی بازداشت نشد فقط چند نفری که اصرار داشتند بمانند به بیرون از جمعیت هدایت شدند .

اینگون فرافکنی موجب نخواهد شد نیروی انتظامی در برخورد با مفاسد اجتماعی و بدحجابی کوتاه بیاید و قطعا در ادامه شاهد تشدید مبارزه با بدحجابان و هنجارشکنان خواهیم بود.

انتهای پیام /گلستان ما

ارسال نظر

  • گرگانی
    0

    احسنت اتفاقا نیروی انتظامی گرگان از این خواهران دفاع کرد و با بی حجابها برخورد نمود واقعا برای این فتنه گران اصلاح طلب چپی باید تاسف خورد مرگ بر منافق فتنه گر

آخرین اخبار