رضا آریان پور نامزد تایید شده حوزه انتخابیه شرق گلستان پس از انصراف ناگهانی خود بیانیه ای منتشر نمود.

 به گزارش گلستان24، پس از انصراف ناگهانی رضا آریان پور نامزد انتخاباتی حوزه شرق گلستان در طول ۴۸ ساعت گذشته شایعات بسیار زیادی فضای مجازی را تحت الشعاع خود قرار داده بود که در همین خصوص این کاندیدا با انتشار بیانیه ای به تمام این شایعات پایان داد.

متن این بیانیه که از سوی ایشان برای این رسانه ارسال گردیده بشرح زیر است:

بسمه تعالی

((و همگی به ریسمان الهی چنگ زنید و پراکنده نشوید. سوره آل عمران آیه ۱۰۳))

 

مردم شریف و ولایتمدار حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه

ضمن عرض سلام و ادب و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به همه شما بزرگواران، بدینوسیله اعلام می دارم ابنجانب دکتر رضا آریانپور کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این حوزه  جهت ایجاد وحدت و همدلی بین اقشار مختلف مردم ساکن در این منطقه، از ادامه رقابت انتخاباتی کنار کشیده و انصراف خود را از کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام می دارم.

 

در مدت سپری شده در این دوره و نیز دوره قبلی عزیزان زیادی از طوایف و قومیت های مختلف، تحصیل کردگان ونخبگان ساکن در این حوزه بنده را موهن لطف خود قرار دادند که اینجانب ضمن تشکر مجدد از این بزرگواران، خود را از نظر اخلاقی به همه این عزیزان بدهکار می دانم.

 

همچنین از تیم های ستادی در شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه کمال تشکر و قدردانی را دارم و به آنها خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم که روزگاری بتوانم جبران زحمات آنان را بنمایم.

 

بر خود لازم میدانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از برادر بسیجی جناب آقای محمدرضا میردلیر که در دوره قبل جهت همراهی با اینجانب از رقابت های انتخاباتی انصراف داده بودند اعلام نموده و حمایت خود را از کاندیداتوری ایشان در این دوره اعلام نمایم.

 

از عزیزانی که در منازل خود جلسه تشکیل دادند و پذیرای ابنجانب و مردم شریف منطقه بودند تشکر و قدردانی می کنم و برایشان آرزوی صحت و سلامت دارم.

 

اینجانب کما فی السابق خود را متعلق به تمام مردم شریف این حوزه می دانم و در کسوت پزشکی تمام سعی و تلاش خود را جهت خدمت به این مردم قدرشناس خواهم نمود. بار دیگر ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که تاکنون اینجانب را یاری نمودند از آحاد مردم منطقه دعوت می نمایم با حضور حماسی پای صندوق های رأی ضمن اعتلای جایگاه رفیع کشورمان در دنیا، بار دیگر با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت نمایند.

با تشکر

 

دکتر رضا آریان پور

۹۴/۱۱/۱۸

انتهای پیام/سلام گلستان

 

ارسال نظر

آخرین اخبار