جبهه پیروان خط امام و رهبری در اطلاعیه‌‌ای نامزدهای مورد حمایت خود در در استان گلستان را برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

کاندیداهای مورد حمایت جبهه پیروان خط امام و رهبری در استان گلستان

متن اطلاعیه جبهه پیروان خط امام و رهبری به این شرح است:

بسمه تعالی

اعلام کاندیداهای مورد حمایت جبهه پیروان خط امام و رهبری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

انتخابات باید مسابقه ای برای خدمت باشد.

مقام معظم رهبری

با سلام به پیشگاه ملت شریف ایران و با نثار بهترین درودها بر ارواح طیبه شهدای گرانقدروامام الشهداء خمینی کبیر(رحمه الله علیه) و با آرزوی توفیق و سلامتی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی).

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایط حساس کنونی از اهمیت بسزایی برخوردار است. بوق های رسانه ای استکبار این بار نیز با تمام توان به دنبال پیگیری اهداف خود در داخل کشورعزیزمان هستند و اگر زمانی پیش، ملت ایران را به تحریم انتخابات تشویق می کردند، این باربه تبلیغ برخی فهرست های انتخاباتی می پردازند و این نشان می دهد که دشمن هرباربا سلاحی جدید برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی وارد میدان می شود.

به حمدالله در هفته های اخیراخبار خوبی از اردوگاه اصولگرایان به گوش رسید و در این دوره از انتخابات به لطف خدای متعال همگرایی بیش از پیش اصولگرایان که حتی فراتر از انتظار بسیاری از کارشناسان سیاسی بود ظاهر شد و همه تلاش ها که در قالب تاکید بر اصول، پرهیز از سهم خواهی و دوری از اختلافات سلیقه ای بود، خود را در فهرست یکپارچه اصولگرایان در تهران و در بسیاری از حوزه های انتخابیه کشور نشان داد.

در این میان، جبهه پیروان خط امام و رهبری که متشکل از 17 حزب اصولگرای کشور می باشد نیز حمایت خود را از کاندیداهای مورد توافق شوراهای اصولگرایان استان ها اعلام نمود و البته در اندک مواردی که توافق جمعی حاصل نشده بود، به جهت درخواست احزاب زیر مجموعه این تشکل، با بررسی همه جانبه و تحلیل آراء و اثبات اصولگرایی افراد، با احترام به سایر کاندیداها از کاندیدای مورد قبول جبهه اعلام حمایت می نماید.

از این رو، با توجه به تماس های مکرر دوستان و اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری از سراسر کشور، بدینوسیله فهرست مورد حمایت این جبهه در حوزه های انتخابیه سراسر کشور اعلام می گردد. بدیهی است در مواردیکه جبهه به جمعبندی کامل نرسیده است، برای پرهیز از تفرقه آراء اصولگرایان، سکوت اختیار نموده است.

محمدرضا باهنر

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری

 

کاندیداهای مورد حمایت جبهه پیروان خط امام و رهبری در استان گلستان

رامیان و آزادشهر: رضا صابری

علی آباد کتول: رحمت الله نوروزی

کردکوی و بندر ترکمن: رحمت جلالی

گرگان و آق قلا: سید علی طاهری و عیسی امامی

گنبد کاووس: سلیمان عباسی

 

ارسال نظر

آخرین اخبار