بدنبال عدم تمکین برخی از کاندیداهای ترکمن به نتیجه اعلام شده نشست های اجماع سه روز گذشته به عرصه یارگیری های شاخص انتخاباتی تبدیل شده است .

اوج گیری یارگیری ها در حوزه انتخابیه ترکمن نشین غرب استان+جزییات

به گزارش گلستان 24،  بدنبال عدم تمکین برخی از کاندیداهای ترکمن به نتیجه اعلام شده نشست های اجماع سه روز گذشته به عرصه یارگیری های شاخص انتخاباتی تبدیل شده است .

در این راستا هر دو طیف اصلی حاضر در رقابت های انتخاباتی مناطق ترکمن نشین غرب استان یعنی طیف هوادار رامین نورقلی پور و طیف هوادار جلال ایری تلاش دارند هر شب با رونمایی از چهره های جدید حامی خود شرایط عمومی خود را در منطقه خوب نشان دهند .


در این زمینه شب گذشته اعلام حمایت حمید گوگلانی و یحیی چوگان از جلال ایری و اعلام حمایت برخی از چهره های شاخص از نورقلی پور صحنه رقابت ها را به عرصه یارگیری دو طیف  تبدیل کرده است .


برخی فضای انتخاباتی این دوره را از بسیاری از جهات شبیه فضای انتخاباتی مجلس هفتم می دانند که در آن دوره دکتر ایری موفق به شکست ولی پور شد .منتقدان این نگرش هم اعتقاد دارند که بر خلاف فضای انتخاباتی مجلس هفتم در حال حاضر فضای عمومی کشور به نفع اصلاح طلبان است .


در همین زمینه نیز اخباری در زمینه اعلام حمایت جعفری چوگان ،قورلی زاده و آنه محمد گل در همایش امشب نورقلی پور منتشر شده است .گویا طیف مقابل هم بیکار نبوده و رایزنی های گسترده ای با علمای شاخص منطقه داشته است .
به هر حال باید دید آخرین برگ های برنده دو طیف در نشست امشب و فردا شب کدام است ؟

منبع: ترکمن سسی

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار