اخرین اخبار انتخاباتی گلستان

اخبار لحظه به لحظه شمارش آراء در شعبه های اخذ رای استان گلستان را در ادامه بخوانید.

اخبار لحظه به لحظه از نتایج شمارش آرا انتخابات استان گلستان

 به گزارش گلستان24، اخبار لحظه به لحظه شمارش آراء در شعبه های اخذ رای استان گلستان را در ادامه بخوانید.

 

00:41: آیت الله سید کاظم نورمفیدی از حوزه انتخابیه استان گلستان به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

00:51 حوزه انتخابیه گنبد؛ قرجه طیار و عبدالصمد بردی پور به ترتیب پیشتاز انتخابات در این حوزه می باشند. اختلاف زیادی بین ارا این نامزها با دیگر کاندیدا وجود دارد.

01:02 حوزه انتخابیه شرق استان گلستان ؛ پیش افتادن شهرام غراوی از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه محسوس است.

01:14 رقابت تنگاتنگی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا وجود دارد و با شمارش هر صندوق آرا هر نامزد جابجا می شود . رقابت به حدی نزدیک است که پیش بینی آن بسیار دشوار می باشد.

01:25  نتایج شمارش آرا مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه علی آباد کتول : آیت الله شاهرودی اول- آیت نورمفیدی دوم- آیت الله سعدی سوم .

01:31 حوزه انتخابیه شرق استان گلستان ؛ " شهرام کوسه غراوی " از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاد و با این آرا کسب شده ، نماینده این حوزه بعد از تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان می باشد .

01:47 اخبار رسیده از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر از نزدیکی آراء غلامعلی کوهساری ، علیرضا ابراهیمی ، مرادعلی منصوری رضی و چهارم شدن رضا صابری با فاصله زیاد از 3 نامزد فوق خبر می دهد .

02:09 قرجه طیار از حوزه انتخابیه گنبدکاووس در شمارش آرا پیشی گرفت.

02:16 آیت الله نورمفیدی و آیت الله شاهرودی ، نامزدهای مجلس خبرگان رهبری با کسب آرا مجددا دو نماینده این استان در مجلس خبرگان رهبری شدند و با آرا مردم در سمت فعلی خود ابقاع گردیدند .

02:40 حوزه انتخابیه علی آباد کتول، اسدالله قره خانی و رحمت الله نوروزی به ترتیب ذکر شده ، پیشتاز هستند.

03:23 حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ، نبی هزارجریبی از سایر رقبا پیش افتاده است . و تربتی نژاد ، طاهری ، امانزاده و امامی در رده های بعدی قرار دارند و کماکان آرا در حال شمارش می باشد .

 03:43 حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان ؛ علیرضا ابراهیمی از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاده و اختلاف آرا وی با دیگر نامزدها محسوس است . مراد منصوری و غلامعلی کوهساری بترتیب در ادامه لیست قرار دارد و کماکان آراء در حال شمارش است.

04:00  حوزه انتخابیه گنبد کاووس ؛ " قرجه طیار " از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاد و با این آرا کسب شده ، نماینده این حوزه بعد از تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان می باشد .

04:07 حوزه انتخابیه غرب استان ؛ " رامین نورقلی پور " از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاد و با این آرا کسب شده ، نماینده این حوزه بعد از تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان می باشد.

06:07 حوزه گرگان و آق قلا؛ نبی هزارجریبی فرزند نماینده اسبق و فقید گرگان در مجلس و تربتی نژاد هر دو از جریان اصلاح طلب در صدر قرار دارند و طاهری نماینده فعلی و امانزاده در رده های بعدی قرار دارند.

06:14 حوزه انتخابیه شرق استان؛ با پایان شمارش آراء در این حوزه انتخابیه سید نجیب حسینی و شهرام کوسه غراوی به دور دوم راه یافتند .

به روز رسانی می شود....

06:34 حوزه انتخابیه غرب استان؛ با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه غرب استان آقایان رامین نورقلی پور و رحمت اله جلالی به مرحله دوم راه یافتند .

06:53 حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان ؛ با پایان شمارش آرا در این حوزه انتخابیه علیرضا ابراهیمی پیروز انتخابات در این حوزه شد .

06:53 حوزه انتخابیه علی آباد کتول؛ با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه علی آباد اسد الله قره خانی پیروز انتخابات در این حوزه شد .

توجه : این اخبار از منابع محلی تهیه می شود و هر چند دقت بالایی برای جمع آوری آنها اعمال شده اما به لحاظ قانونی نتایج زمانی رسمیت می یابد که از سوی فرمانداری یا استانداری مربوطه مورد تایید قرار گیرد و پس از تایید نهایی شورای نگهبان قابل استناد می باشد .

لازم به ذکر است طبق اطلاعیه شماره ۳۶ ستاد انتخابات کشور؛ ملاک نتایج آرا اطلاعیه رسمی ستاد انتخابات کشور است .

انتهای پیام / 

منبع: ساحل گمیشان

ارسال نظر

آخرین اخبار