در پی شکست و فرار عناصر داعش از فلوجه، رود فرات از این تروریست‌ها که مردم را در این رود غرق می‌کردند، انتقام گرفت و شماری از آن ها را بلعید.

انتقام رود فرات از داعشی‌ها

به گزارش گلستان24، یک منبع امنیتی عراقی خبر داد که عناصر تروریست داعش، شنبه شب، پس از شکست سنگینی که در فلوجه خوردند سعی کردند از سمت منطقه الجولان در شمال فلوجه از رود فرات بگذرند تا به منطقه ازرقیه فرار کنند، اما در امواج خروشان فرات غرق شدند و به این ترتیب، پیروزی بزرگ نیروهای عراقی در فلوجه کامل شد.

این منبع که خواست فاش نشود، خاطر نشان کرد: در پی کشته شدن ده ها تن از داعش در حمله سه جانبۀ نیروهای عراقی به فلوجه، سرکرده های داعش به آن ها دستور فرار به منطقه ازرقیه را دادند اما با غرق شدن شماری از آنان در رود فرات، میان سرکرده ها و عناصر داعش، اختلاف و درگیری درگرفت.

تروریست های داعش، پیکر مردمی که اعدام می کردند را به رود فرات می انداختند و آخرین جنایت آن ها در این مجال، تیرباران زنان و کودکانی بود که سعی داشتند با قایق جان خود را نجات دهند. آن ها با تیراندازی به این زنان و کودکان، آنان را در فرات غرق کردند، به همین سبب، همه، غرق شدن داعشی ها در فرات را انتقام طبیعت از این تروریست ها خواندند.

 

منبع : العالم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار