دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت صبح امروز بار دیگر در اعتراض به عدم‌استخدام خود مقابل ساختمان شهید تندگویان وزارت نفت تجمع کردند.

تجمع دوباره دانش‌آموختگان نفتی مقابل وزارت نفت + عکس

به گزارش گلستان24 ، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت صبح امروز (شنبه 10 مهرماه) در اعتراض به عدم استخدام آنها مقابل ساختمان شهید تندگویان وزارت نفت تجمع کردند.

چندی پیش دانش‌آموختگان صنعت نفت در راستای اجرایی شدن وعده دولت و وزارت نفت برای استخدامشان در شرکت ملی نفت به‌مدت سه هفته مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

فارغ‌التحصیلان دانشکده صنعت نفت معتقدند که طبق آئین‌نامه این دانشکده، باید با شرط معدل و پس از فارغ‌التحصیلی به استخدام وزارت نفت درآیند؛ البته روند استخدام آنها انجام شده که با دستور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، این روند متوقف شده است.

بنا بر این گزارش هاشمی رئیس دانشگاه صنعت نفت (شنبه 1 شهریورماه) در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه پویا نیز گفته بود که باید وزارت نفت دانشجویان صنعت نفت را جذب کند.

«تجمع دانش‌آموختگان نفتی مقابل ساختمان شهید تندگویان»

همچنین این دانشجویان پس از تجمع سه‌هفته‌ای مقابل خانه ملت و رایزنی با نمایندگان مجلس در راستای حل مشکلشان بیانیه‌ای مبنی بر تعلیق تجمعاتشان صادر کردند تا مسئولان ذی‌ربط خواسته‌شان را پیگیری کنند اما امروز آنها پس از گذشت دو ماه از آن بیانیه مقابل ساختمان شهید تندگویان وزارت نفت تجمع کردند.
منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار