دختر جورج بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا ضمن حضور در یک نشست جمع‌آوری کمک مالی برای نامزد دموکرات‌ها در پاریس، با یکی از نزدیکان هیلاری کلینتون، عکس یادگاری گرفته است.

حمایت دختر بوش از هیلاری کلینتون در پاریس+عکس

به گزارش گلستان24،در حالی که مبارزات انتخاباتی نامزدهای اصلی جانشینی باراک اوباما تشدید شده است، حمایت خانواده رئیس‌جمهور سابق جمهوریخواه آمریکا از نامزد دموکرات‌ها هم ادامه دارد.

حمایت چهره‌های دولت سابق جمهوریخواه آمریکا از هیلاری کلینتون ادامه دارد و چندی قبل نیز جورج بوش پدر رئیس‌جمهور اسبق که پسرش سلف باراک اوباما بوده، تاکید کرد در انتخابات 2016 به نامزد دموکرات رای می‌دهد.

حالا خبر رسیده که دختر رئیس‌جمهور سابق آمریکا در نشستی در پاریس شرکت کرده که این نشست، برای جمع آوری کمک‌های مالی برای هیلاری کلینتون بوده است.

این نشست که روز شنبه در پایتخت فرانسه برگزار شد، یک میهمان خاص داشته است: «باربارا بوش، دختر جورج بوش رئیس‌جمهور سابق آمریکا».

روزنامه دیلی میل با انتشار خبر حضور دختر بوش در این نشست، نوشته است: «جورج هربرت واکر بوش(جورج بوش پدر) تنها عضو خانواده بوش نیست که شاید به هیلاری رای دهد ».

در این گزارش آمده است: «باربارا بوش 34 ساله، نوه او که یکی از دخترهای دوقلوی جورج بوش است، شنبه شب را در میهمانی با هما عابدین در تجمع جمع آوری کمک مالی برای کلینتون سپری کرد و حداقل 5000 دلار به این منظور اختصاص داد».

«هما عابدین»، برگزارکننده نشست پاریس بوده؛ کسی که نائب رئیس دفتر هیلاری کلینتون در زمان تصدیگری وزارت خارجه بود و اکنون نیز به عنوان نایب رئیس ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 او مشغول به فعالیت است.

منبع:فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار