آیت‌الله موحدی کرمانی گفت: در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز قاطعیت ایشان در حفظ خط رهبری و امام(ره) گفتنی و شنیدنی است و در سخنرانی‌هایش نیز هر جا نظام نیاز به حضور ایشان داشت، قاطعانه حاضر شده و دفاع می‌کردند.

قاطعیت آیت‌الله مهدوی‌کنی در پاسداری از خط امام و رهبری مثال‌زدنی است

به گزارش گلستان24، آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله مهدوی کنی با اشاره به سیره اخلاقی آیت الله مهدوی کنی اظهار کرد: ایشان عالمی مبارز، تلاشگر و ولایی بود که در راه دین از دادن هرچه داشت، مضایقه نکرد، 

پاسداری از امام

وی ادامه داد: ایشان در هر جایگاهی که احساس می‌کرد می‌تواند وظیفه‌ای انجام دهد، حضور می‌یافت و در مقابل جهان کفر ایستادگی می‌کرد.

دبیرکل جامعه رو حانیت مبارز با بیان اینکه عشق و علاقه‌ای که در مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی به روحانیت است، یکی از سرمایه‌های گرانقدر اسلامی است، اظهار داشت:‌ علما، اهداف امام زمان(عج) را برای مردم تشریح می‌کنند و مردم نیز ارادت خود را به آنها نشان داده و می‌دهند.

آیت الله موحدی کرمانی با تأکید بر اینکه علما سیره انبیا را در پیش گرفته‌اند، گفت: امام(ره) در مقابل جهان کفر با پشتوانه مردم ایستاد و مقام معظم رهبری هم راه امام(ره) را ادامه می‌دهد و در برابر استکبار و نفاق به پشتوانه مردم ایستاده است.

وی  با اشاره به اینکه علمای ربانی در برابر فریب‌های دشمن بیدارند گفت: مأموریت بصیرت‌بخشی، مأموریت واقعی علمای ربانی است که به برکت آن انسان‌ها بیدار می‌شوند و به داد مظلومان می‌رسند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه آیت‌الله مهدوی کنی تمام ویژگی‌های یک عالم ربانی را داشت گفت: علمای ربانی حامی مظلومند و انقلاب ما نیز هم حامی  مسلمانان و هم غیر مسلمانان و مستضعفان دنیاست.

آیت‌الله موحدی کرمانی با تأکید بر اینکه آیت‌الله مهدوی کنی از حواریون امام(ره) و رهبر انقلاب بودند، گفت: به همین دلیل امام(ره) در توصیف ایشان فرمودند که به ایشان ارادت داشتم، دارم و خواهم داشت.

وی تصریح کرد: در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز قاطعیت ایشان در حفظ خط رهبری و امام(ره) گفتنی و شنیدنی است و در سخنرانی‌هایش نیز هر جا نظام نیاز به حضور ایشان داشت، قاطعانه حاضر شده و دفاع می‌کردند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه همه باید مطیع رهبر انقلاب باشیم،گفت:  دلیل این اطاعت این است که رهبری هدایت امت اسلام را در دست گرفته است.

آیت‌الله موحدی کرمانی تاکید کرد:  باید در انتخابات پیش رو  به ارشادات رهبری توجه کرد.هدایت‌های ایشان در مورد فردی که باید انتخاب شود، بسیار مهم است و باید از علمای ربانی پیرو امام(ره) نیز در این مورد نظرخواهی کرد.
منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار