باراک اوباما با اهدای مدال از "جفری کاتزنبرگ " تقدیر کرد. کاتزنبرگ پس از "الی جانستون" انیماتور کمپانی دیزنی، دومین نفری است که مدال ملی هنر را از آن خود کرده است.

تجلیل باراک اوباما از بهترین هنرمند انیماتور آمریکایی

باراک اوباما با اهدای مدال از "جفری کاتزنبرگ " تقدیر کرد. کاتزنبرگ پس از "الی جانستون" انیماتور کمپانی دیزنی، دومین نفری است که مدال ملی هنر را از آن خود کرده است. این مدال بالاترین جایزه برای هنرمندان در آمریکا به شمار می‌رود که توسط دولت آمریکا اهدا می‌شود.

اما بازتاب این تجلیل، در نوع خود جالب توجه بود. با توجه به نظرات مردم به این خبر می‌توان به­راحتی نارضایتی اکثر آنها از انتخاب این فرد به­عنوان بهترین، را به خوبی متوجه شد. در ادامه به بخشی از این نظرات پرداخته‌ایم:

بهترین هنرمند انیماتور آمریکایی

یکی از این افراد با ریشخند و اشاره به جایزه نوبل صلح به اوباما، این مدال را نیز مانند همان جایزه صلح اوباما بی­مورد تلقی کرده است. فرد دیگری دلیل این تجلیل از "جفری کاتزنبرگ " را پشتیبانی او از اوباما دانسته است و بسیاری حتی عنوان این خبر را نادرست دانسته‌اند و با مقایسه جفری با دیگر انیماتورها، لقب بهترین و بزرگ‌ترین انیماتور را برای او نادرست دانسته‌اند. حتی برخی او را انیماتور ندانستند و ادعا کرده‌اند او حتی یک­بار هم تصویری خلق نکرده است.

از طرف دیگر، رویکرد برخی از مردم نیز نسبت به شخص اوباما درنوع خود قابل تأمل است. فردی در خطاب به جفری، این چنین عنوان کرد که جهنم برای تو و باراک اوباما، یک جای اختصاصی دارد.

ارسال نظر

آخرین اخبار