گزینه های شنیده شده برای مدیر کلی؛

گزینه های میراث فرهنگی ، غله و بازرگانی ، ثبت احوال ، اوقاف ، ورزش و جوانان ، حج و زیارت ، نهاد کتابخانه های گلستان .

این روزها همه در گلستان دنبال پست هستند شما چطور!

 با روی کار امدن دولت تدبیر و امید ؛ امید خیلی از افراد برای گرفتن پست زیاد شده و خیلی ها هم امیدوارند در پست های فعلی باقی بمانند .

تدبیر مدیران سابق که در زمان دولت قبلی بوده اند همرنگی با سیاست ها و رویه دولت می باشد که به نوعی همان سیاست آفتاب پرست می باشد که هر طرف آفتاب باشد آنها هم همان طرف می روند ، این افراد مقید به تفکر خاصی نبوده و فقط پست و صندلی برای آنها مهم است .

از دیگر خصوصیت این افراد عافیت طلبی است و اینکه هیچوقت برای آرمانهای کشور هزینه نمی دهند ، افراد درسایه ای که منافع و مادیات برای آنها مهم است .

اما دسته دیگر اصلاح طلبان و افراد دیگری هستند که در دولت قبلی یا برکنار شده و یا فرصت مدیریت به آنها نرسیده است .

در استان گلستان هم از دو گروه افرادی را داریم و ظرف این 9 ماهی که استاندار روی کار آمده نیز تغییراتی از این دو جنس داشته ایم اما همچنان افرادی هستند که دنبال پست می گردند .

از زمان ورود صادقلو به گرگان و استقبال از وی در حوزه علمیه امام خمینی (ره) می شد احساس کرد که چه افرادی برای پست گرفتن آمده اند.

13920716150026108 PhotoL

تصاویر آن استقبال نشان می دهد که قربان عباسی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان با آن میزبانی خوب ، خیلی دوست داشت تا در جایگاهش همچنان ابقا شود .

حضور روحانیونی چون شیخ یعقوب مهدوی ، شیخ احمد صالحی ، شیخ احمد ساورچمنی و افراد دیگر در کنار آیت الله نورمفیدی و استاندار که در تصاویر هم دیده می شوند در این راستا ارزیابی می شود .

در این بین شیخ ساورچمنی به گزینش استانداری رفت و شیخ فضیلت هم مدیر کل ارشاد استان گلستان شد و شیخ مهدوی هم گزینه ارشاد یکی از استانهای همجوار باشد و شیخ صالحی هم گزینه مدیر کلی سازمانهای چون حج وزیارت و اوقاف استان است .

در بحث میراث فرهنگی هم نام احسان مکتبی به عنوان یکی از گزینه های اصلی شنیده می شود هر چند که در کنار نام وی یک رامیانی بنام برزین دیده می شود که گفته می شود از آشنایان استاندار است .

با توجه به اینکه ابوترابی مدیر کل ثبت احوال استان گلستان هم به مرز 33 سال خدمت رسیده و احتمال بازنشستگی اش وجود دارد نام احسان مکتبی برای مدیر کلی این اداره کل نیز مطرح شده است .

همچنین از سید رمضان حسینی مدیر دفتر استاندار گلستان به عنوان گزینه مدیر کلی حج و زیارت استان گلستان نام برده می شود .

در بحث مدیر کل کتابخانه های استان گلستان علیرغم اینکه گروههای زیادی تمایل دارند تا علوی چهره جوان و پرکار سالهای گذشته  همچنان  بکارش ادامه دهد اما ترکمن ها هم گزینه معرفی کرده اند و از طرفی یک رامیانی دیگر بنام قوانلو نامش شنیده می شود هر چند که نام احسان مکتبی نیز برای آن نهاد نیز مطرح شده بود.

caricator-radsms-35

حال و روز برخی مدیران گلستانی

در اداره ورزش و جوانان برای جایگزینی پاشا ، اسامی چون منصور دمیرچی و طهماسبی رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان شنیده شده است مگر اینکه گزینه ای از شرق استان بوده باشد که ما نامش را نشنیده باشیم .

در اداره غله و بازرگانی استان گلستان اگر چه افشار فعلا به عنوان سرپرست محکم به صندلی ریاست چسبیده و برخی نمایندگان هم از وی حمایتی دارند اما شنیده شده استاندار نیم نگاهی به یک گزینه شرق استانی برای آن اداره کل دارد.

ارسال نظر

آخرین اخبار