مردم شهرستان بندرگز با امضا طوماری و ارسال به رئیس مجلس شورای اسلامی از وی خواستند تا فردی آگاه و امین برای بررسی وقایع 22 بهمن بندرگز و دروغ بزرگ نمایندگان استان گلستان در مجلس در خصوص بر هم زدن سخنرانی شیخ مازنی در راهپیمایی 22 بهمن بندرگز اعزام کند.

طومار مهم امت حزب الله بندرگز به رئیس مجلس در خصوص کذب بودن بیانیه نمایندگان گلستان + عکس

به گزارش گلستان24، به نقل از عدالت خواهان ؛  در پی نامه دروغ نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر بر هم زدن سخنرانی شیخ مازنی در بندرگز توسط اقلیتی ضد قانون ، مردم شهرستان بندرگز طوماری را امضا کردند .

این طومار خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته شده و نامه نمایندگان گلستان را کذب و مردود دانسته و از رئیس مجلس خواستند تا فردی امین و آگاه برای بررسی وقایع 22 بهمن بندر گز به این شهر سفر کند .

همچنین اشاره شده که شیخ مازنی به دلیل مخالفت اعضای شورای تامین استان و حضور گسترده مردمی اصلا برای راهپیمایی به میان مردم نیامد .

در بخش هایی از این طومار آمده است :

1 – از سوی شما فرد امین و آگاه برای بررسی وقایع 22 بهمن بندرگز حضور و نتیجه را به شما برساند .

2– انتخاب آقای مازنی به عنوان سخنران 22 بهمن شهرستان از سوی فرماندار و تیم پشت صحنه ایشان و صرفا به دلیل حمایت مازنی از سران فتنه و با هدف تطهیر چهره فتنه گران صورت گرفته است .

3- با توجه به مواضع ساختار شکنانه آقای مازنی در پذیرش ولایت فقیه و بی توجهی به خط قرمز انقلاب و حکم نورانی اسلام و امام و رهبر در یاغی بودن سران فتنه در مجموع روحیه عمومی جریحه دار و موجب اعتراض همه مومنان گردید .

با توجه به موارد ذکر شده اعضای شورای تامین شهرستان حضور نامبرده را به عنوان سخنران به صلاح ندیدند و آن را کتبا اعلام نمودند .

4 – مردم بندرگز جشن بی سابقه ای در رور 22 بهمن بدون کوچکترین حادثه ای  به نمایش گذاشتند .

5 – متاسفانه مجمع نمایندگان استان گلستان طی نامه ای به جنابعالی اصل موضوع خیزش عمومی ضد فتنه مردم شهرستان را که سرمایه نظام و انقلاب اسلامی است و تکیه آقایان بر صندلی وکالت نیز مدیون این روحیه می باشد را نادیده گرفته و به زعم خود به دنبال یافتن و برخورد با اقلیتی به اصطلاح ضد قانون هستند .

6 -  ضمنا آقای مازنی در روز 22 بهمن به دلیل مخالفت اعضای شورای تامین استان و حضور گسترده مردم از شرکت در راهپیمایی خودداری نموده است .

7 – لذا تقاضا داریم که نمایندگان محترم وقت خود را صرف مطالبات واقعی و بر زمین مانده مردم نموده و از حواشی منتسب به جریان فتنه آمریکایی پرهیز نمایند .

والسلام

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار