دبیر ستاد انتخابات شهرستان گرگان خبر داد:

دبیر ستاد انتخابات شهرستان گرگان گفت: ۸۷۵ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گرگان ثبت نام کردند.

ثبت نام ۲۷۵ نفر داوطلب شورای شهر و 600 داوطلب شورای روستا در شهرستان گرگان

به گزارش گلستان24، سیدمحسن کاظمی بعدازظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: تا ساعت ۱۶ یکشنبه ۶ فروردین که آخرین روز ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است، ۸۷۵ نفر در شهرستان گرگان ثبت نام کردند که ۷۸۹ مرد و ۸۶ زن هستند.

وی افزود: از این تعداد ۲۷۵ نفر داوطلب شورای شهر هستند که ۲۱۰ نفر در گرگان، ۳۰ نفر در قرق، ۲۱ نفر در سرخنکلاته و ۱۴ نفر در جلین ثبت نام کردند و در مجموع ۲۲۹ مرد و ۴۶ زن هستند.

کاظمی تصریح کرد: ۶۰۰ نفر هم داوطلب شورای روستا هستند که ۳۹۹ نفر در روستاهای بخش مرکزی و ۲۰۱ نفر در روستاهای بخش بهاران ثبت نام کردند و در مجموع ۵۶۰ مرد و ۴۰ زن هستند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که قصد ثبت نام برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گرگان را دارند تا ساعت ۲۲ یکشنبه ۶ فروردین فرصت دارند مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

گفتنی است دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۲۹ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار