اسامی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گنبدکاووس و فراغی اعلام شد. نتایج انتخابات کاندیدای شورای شهر96 گنبد

نتایج شورای شهر گنبد+ جدول کامل ارا هر کاندیدا

نتایج شورای شهر گنبد

به گزارش گلستان 24، اسامی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گنبدکاووس و فراغی اعلام شد.

نتایج شورای شهر گنبد

نتایج انتخابات کاندیدای شورای شهر96 گنبد

پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان گلستان روز جمعه (29 اردیبهشت‌ماه) همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

اخبار مربوط به نتایج رسمی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان گلستان را می‌توانید از طریق صفحه استانی تسنیم گلستان دنبال کنید.

اسامی اعضای شورای شهر گنبدکاووس مشخص شدند

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: اعضای اصلی و علی‌البدل شورای شهر گنبدکاووس معرفی شدند.

عبدالقدیر کریمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شهر گنبدکاووس 78 درصد مردم، در انتخابات مشارکت داشتند که این مشارکت در بخش اینچه‌برون 84 درصد افزایش یافته است که این افزایش مشارکت در افزایش مشارکت حوزه شهرستان گنبدکاووس تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: در پایان براساس آرای مردم آقایان

پرویز ناصری با 14041 رای،

آنه محمد قرنجیک با 13460 رای،

عارف گرگانی با 13541 رای،

نبی الله آخوندی با 13027 رای،

رسول پایدار با 12723 رای،

عبدالغفورغراوی با 12489 رای و

بابک پاکدل با 13267 رای

به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: حاج نظر شیرمحمدلی با12090 رای، سعیده مقامی‌نیا با 11398 رای و عبدالله حسین زاده با 10863 رای به عنوان اعضای علی‌‌البدل معرفی شدند.

منتخبان شورای شهر فراغی انتخاب شدند

فرماندار شهرستان کلاله گفت: اعضای پنجمین دوره شورای شهر فراغی شهرستان کلاله با رای مردم انتخاب شدند.

نصرت برزگر در پایان شمارش آراء در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پایان شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهر فراغی بخش پیشکمر 5 منتخب مردم این شهر انتخاب و معرفی شدند.

وی افزود: در پایان این انتخابات آقایان اسماعیل خالقی با اخذ 1186 رای و جمعه گلدی سیدی با 994 رای و صمد مرادی با 944 رای بیشترین رای را کسب کردند.

فرماندار شهرستان کلاله تصریح کرد: رجب محمد عیدی نیز با اخذ 902 رای و محمد صالح خجسته با 882 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر فراغی انتخاب شدند.

برزگر گفت: خانم فاطمه یزدان‌منش نیز با 846 رای و قلی‌پاش با 838 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر فراغی انتخاب شدند./

نتایج شورای شهر گنبد

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار