مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا؛

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان گفت: حذف مفاهیم اسلامی - قرآنی به بهانه نفی خشونت، آموزش‌های جنسی کودکان و تربیت شهروند جهانی، مصادیقی عینی از سند 2030 است که موجب سلطه بیگانگان بر کشور می‌شود.

حذف مفاهیم اسلامی - قرآنی به بهانه آموزش‌های جنسی کودکان از مصادیق سند 2030 است

به گزارش گلستان 24، زینب تجری در گفت‎وگو با خبرنگاران در واکنش به دفاع بی‎اساس برخی مسئولان در دفاع از سند 2030 و طرح موضوع آموزش مسائل جنسی به کودکان در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استانداری واکنش نشان داد و اظهار کرد:سند 2030 نقض استقلال فرهنگی کشور را به همرا ه دارد.

وی با تاکید بر اینکه ورود مدبرانه مقام معظم رهبری و تذکرات جدی معظم‌له، اجرای این سند را در کشور متوقف کرد، افزود: بسیار متأسف هستیم که با توجه به لغو مصوبه هئیت دولت درباره این سند و دلایل روشن و کافی برای ملغی شدن آن، هنوز هم شاهد دفاع از این سند از سوی بعضی مسئولین دولتی هستیم.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان در واکنشی صریح به سخنان دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک با این مضمون که «ما در تهران بدون سر و صدا نسبت به آموزش مسائل جنسی برای 5 هزار نفر اقدام کردیم که بازخورد خوبی هم داشت، اما در خصوص سند 2030 چه بازخوردی صورت گرفت و چه انتقاداتی نسبت به آن شد که اینها ناشی از عدم اگاهی نسبت به آموزش مسائل جنسی است»، ابراز تاسف کرد و افزود: چرا هنوز عده‌ای بعد از بیانات فصل‌الخطاب مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در خصوص سند نفوذ فرهنگی 2030 و مخالفت گسترده علما، نخبگان و دانشگاهیان همچنان به دفاع بی‎‎اساس از یک الگوی غربی اصرار و پافشاری دارند.

تجری وجود مغایرت‌ها و تضادهای واضح سند 2030 با فرهنگ ایرانی اسلامی و اسناد بالا دستی کشورمان را یک تلنگر جدی برای مسئولان عنوان کرد و گفت: این سند یکی از مدخل‌های ورود برنامه جامع سازمان ملل برای تسلط به سایر کشورها به بهانه موهوم  توسعه پایدار است، اما چرا برخی در کشور در دفاع از این سند اصرار دارند جای بسی تامل است.

وی یکی از راه‎های نفوذ فرهنگی در کشورهای مختلف را بهره‌گیری از اسناد سازمان‌های بین‌المللی عنوان کرد و افزود: سند 2030 اهداف کشورهای سلطه طلب برای افزایش سلطه فرهنگی سیاسی خود بر دیگر کشورها را در جهان تأمین می‌کند که باید خواص جامعه نسبت به آن هوشیار باشند.

انتهای پیام/ فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار