تامین سرمایه در گردش مورد نیاز و نقدینگی تعاونی های کشور با کمک صندوق تعاون ملی و منابع ارزی، خبرخوش مدیر کل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تعاون استان گلستان بود.

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تعاون استان گلستان

طی حکمی از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، عباسی به عنوان مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان معرفی شد. در این مراسم معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت همه معضلات جامعه ما به اشتغال بر می گردد. نجفی افزود عزم جدی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای توسعه و تقویت تعاونی ها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی آغاز شده است.

th

نوروزی دبیر مجمع نمایندگان استان گفت علی رغم این که گلستان را به عنوان استان کشاورزی می شناسند اما در سال های اخیر، نه تنها رتبه کشاورزی ما از هفتم به سیزدهم نزول کرده است؛ بلکه در موضوع اشتغال نیز جایگاه ما در رتبه بیست و هفتم است.

امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گلستان را جزو هشت استان محروم کشور  دانست و افزود با وجود تمام مواهب اللهی و استعداد های موجود، در بررسی درآمد سرانه کشور، گلستان جایگاه پایینی دارد. وی افزود تنها سرمایه گذاری در این بخش ها می تواند سهم ما را از در آمد ها بالا ببرد.

حنیف مدیر کل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: داغترین خبر هایی که می تواند برای عزیزان تعاونی باشد تامین سرمایه در گردش و نقدینگی است که عمده تعاونی ها به خصوص در بخش تولید با آن مواجه هستند. با سازو کار هایی که با صندوق توسعه ملی و همچنین منابع مالی در نظر گرفته شده و هماهنگی ها و توافق نامه هایی که بسته شده است این پول به سیستم تعاونی ها تزریق خوهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار