امام جمعه بندر ترکمن :

خطیب جمعه شهرستان بند ترکمن با اشاره به جنایات گروه تکفیری داعش در اعدام و قتل عام 1700دانشجوی هوافضا تصریح کرد: شنیدن این جنایات قلب هر انسانی را متاثر می کند لذا پشت این جریان تکفیری حکومت های استکباری آمریکا و اسرائیل هستند.

اعدام ۱۷۰۰دانشجوی هوافضا توسط داعش قلب هر انسانی را متاثر میکند

خطیب جمعه شهرستان بندر ترکمن در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به هفته قوه قضائیه و شهادت آیت الله بهشتی و 72تن از یارانش گفت: آیت الله بهشتی انسان کم نظیری در ابعاد مدیریت، طرح و برنامه، اخلاص و تدین بود که خدمات بیشماری را برای کشور انجام داد و به فرموده امام راحل بهشتی یک ملت بود.

حجت الاسلام محمدصالح منصوری با بیان تلاش دستگاه قضایی کشور برای تامین آرامش، امنیت و مبارزه با ناامنی ها افزود: دستگاه قضا یکی از مهمترین نهادهای کشور است که با فسادهای اخلاقی، اقتصادی، ناهنجاری ها و مافیای جامعه مبارزه کرده و چه بسا در این زمینه جان های فراوانی را تقدیم این ملت نموده است.

وی ادامه داد: دستگاه قضا به تنهایی نمی تواند امنیت را بوجود آورد لذا تمام نهادهای کشور باید در جهت امنیت، نظم و آرامش یاری دهنده دستگاه قضا باشند.

خطیب جمعه بندرترکمن با اشاره به سالگرد وفات علامه امینی این عالم برجسته را یکی از گرانبهاترین شخصیتهای عالم اسلام ذکر کرد و اذعان داشت: 20سال زحمت علامه امینی در تالیف کتاب الغدیر حاکی از تلاش این مجتهد نستوه و خستگی ناپذیر در شناخت حضرت علی (ع) به جهانیان بود که بگوید او دریایی از حلم، معرفت و مسلمانی است.

وی با اشاره به جنایات گروه تکفیری داعش در اعدام و قتل عام 1700دانشجوی هوافضا تصریح کرد: شنیدن این جنایات قلب هر انسانی را متاثر می کند لذا پشت این جریان تکفیری حکومت های استکباری آمریکا و اسرائیل هستند که پس از ناامیدی در سوریه و نرسیدن به اهداف سلطه طلبانه خود ،این جریان را به عراق کشیدند تا بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند که انشاا... خداوند متعال این ملعونان و ملحدان را هر چه سریعتر نابود کند.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان وتبریک بهار قرآن گفت:در این ماه بزرگ به ذکر وعبادت توجه ویژه ای شودومتمکنین در کمک  به سفره های افطار فقرا ومحرومین نگاه ویژه ای داشته باشند.

منصوری به قداست و حرمت ماه رمضان تاکید ویژه ای نمود و خاطر نشان ساخت: روزه خواری و بی حرمتی به ماه رمضان یکی از گناهان کبیره است لذا افراد حرمت این ماه را حفظ نموده و در ملا عام روزه خواری نکنند.

ارسال نظر

آخرین اخبار