اشتراک
کد خبر: 62

خطیب جمعه شهرستان بند ترکمن با اشاره به جنایات گروه تکفیری داعش در اعدام و قتل عام 1700دانشجوی هوافضا تصریح کرد: شنیدن این جنایات قلب هر انسانی را متاثر می کند لذا پشت این جریان تکفیری حکومت های استکباری آمریکا و اسرائیل هستند.

خطیب جمعه شهرستان بندر ترکمن در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به هفته قوه قضائیه و شهادت آیت الله بهشتی و 72تن از یارانش گفت: آیت الله بهشتی انسان کم نظیری در ابعاد مدیریت، طرح و برنامه، اخلاص و تدین بود که خدمات بیشماری را برای کشور انجام داد و به فرموده امام راحل بهشتی یک ملت بود.

حجت الاسلام محمدصالح منصوری با بیان تلاش دستگاه قضایی کشور برای تامین آرامش، امنیت و مبارزه با ناامنی ها افزود: دستگاه قضا یکی از مهمترین نهادهای کشور است که با فسادهای اخلاقی، اقتصادی، ناهنجاری ها و مافیای جامعه مبارزه کرده و چه بسا در این زمینه جان های فراوانی را تقدیم این ملت نموده است.

وی ادامه داد: دستگاه قضا به تنهایی نمی تواند امنیت را بوجود آورد لذا تمام نهادهای کشور باید در جهت امنیت، نظم و آرامش یاری دهنده دستگاه قضا باشند.

خطیب جمعه بندرترکمن با اشاره به سالگرد وفات علامه امینی این عالم برجسته را یکی از گرانبهاترین شخصیتهای عالم اسلام ذکر کرد و اذعان داشت: 20سال زحمت علامه امینی در تالیف کتاب الغدیر حاکی از تلاش این مجتهد نستوه و خستگی ناپذیر در شناخت حضرت علی (ع) به جهانیان بود که بگوید او دریایی از حلم، معرفت و مسلمانی است.

وی با اشاره به جنایات گروه تکفیری داعش در اعدام و قتل عام 1700دانشجوی هوافضا تصریح کرد: شنیدن این جنایات قلب هر انسانی را متاثر می کند لذا پشت این جریان تکفیری حکومت های استکباری آمریکا و اسرائیل هستند که پس از ناامیدی در سوریه و نرسیدن به اهداف سلطه طلبانه خود ،این جریان را به عراق کشیدند تا بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند که انشاا... خداوند متعال این ملعونان و ملحدان را هر چه سریعتر نابود کند.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان وتبریک بهار قرآن گفت:در این ماه بزرگ به ذکر وعبادت توجه ویژه ای شودومتمکنین در کمک  به سفره های افطار فقرا ومحرومین نگاه ویژه ای داشته باشند.

منصوری به قداست و حرمت ماه رمضان تاکید ویژه ای نمود و خاطر نشان ساخت: روزه خواری و بی حرمتی به ماه رمضان یکی از گناهان کبیره است لذا افراد حرمت این ماه را حفظ نموده و در ملا عام روزه خواری نکنند.

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها