ذلت نامه 3

شما کارتان به جایی رسیده است که دلسوز مردم یمن شده اید؟ این روزها گویا کم آورده اید و به همین زودی شرط برای خاتمه جنگ می گذارید!

نامه سرگشاده به سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان

سلام علکیم علی السلطان تازه جدید فی العربستان السعودی! بگذارید یک راست برویم سر اصل مطلب. پادشاه عربستان شده اید و دنیا را زیر پای خود می بینید، اما بهتر است قدری سرتان را برگردانید و متوجه عقبه ی خود هم باشید. عربستانی که در جنگ اسرائیل و لبنان، اسرائیل و غزه از ترس سکوت کرد و با این کار به اسرائیل کمک کرد امروز در خود چه می بیندکه مجری جنگ طوفان قاطع شده است؟! لابد شما هم از عنایات آمریکایی ها امیدوارتر از عنایات خداوند هستید. بترسید از روزی که مردمتان علیه شما قیام کنند و آنوقت است که همین آمریکایی های دوست، بدترین دشمن شما خواهند شد. مگر جنگ ایران و عراق را بیاد ندارید؟ چه شد که آمریکایی که پشت عراق بود چند سال بعد از جنگ به عراق حمله کرد! چه شد که آن همه خرابی در عراق به بار آوردند؟

شما کارتان به جایی رسیده است که دلسوز مردم یمن شده اید؟ این روزها گویا کم آورده اید و به همین زودی شرط برای خاتمه جنگ می گذارید!

پادشاه عربستان برای توقف تجاوز جنگنده‌های ائتلاف عربی به رهبری ریاض علیه یمن ۴ شرط تعیین کرد!

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خبری البدایة، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در نشست کابینه این کشور عنوان داشت که ریاض برای توقف عملیات بمباران یمن در چارچوب عملیات موسوم به طوفان قاطع ۴ شرط دارد که حوثی‌های یمن باید آن‌ها را اجرا کنند.

وی در ادامه افزود که شرط اول این است که یمن با آغوش باز تمام طرفهای سیاسی یمنی را که خواهان محافظت از امنیت وثبات این کشور هستند بپذیرد تا بتوانند تحت نظارت شورای همکاری خلیج فارس و در چارچوب پایبندی بر مشروعیت و مخالفت با کودتا علیه این مشروعیت نشست برگزار کنند.

پادشاه عربستان تاکید کرد: شرط دوم تسلط مجدد دولت یمن بر تمام اراضی این کشور و شرط سوم بازگرداندن سلاح به دولت یمن وچهارم عدم تهدید امنیت کشورهای همسایه یمن توسط حوثی‌های این کشور است.

 این کار شما بیشتر جنبه ی طنز دارد تا اقتدار!

عمار 2015

ارسال نظر

آخرین اخبار