نماینده فلاورجان طی تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: به آقای بطحایی تذکر می‌دهیم از انتصاب فرد یا افرادی که مبلغ سند ۲۰۳۰ هستند، خودداری کنند.

تذکر نمایندگان به «بطحایی» درباره اجرای سند ۲۰۳۰

به گزارش گلستان24؛  علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، امروز (سه‌شنبه 22خرداد) در صحن علنی پارلمان تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

**تذکر قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر راه تسریع در دو بانده کردن جاده اصلی ارومیه به اوشنویه.

**تذکر زاهدی نماینده کرمان به وزیر صنعت، علت عدم اجازه به اتاق اصناف تهران برای برگزاری انتخابات هیئت رئیسه چیست؟ به نظر می‌رسد دست‌های پنهان دولتی قصد دارد دخالت در این نهاد دولتی را دارند.

**تذکر سامری نماینده خرمشهر به وزیر نیرو، درباره آب شرب بی‌کیفیت مردم خرمشهر

**تذکر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان به وزیر آموزش و پرورش، به آقای بطحایی تذکر می دهیم که از انتصاب فرد یا افرادی که مبلغ سند 2030 هستند جهت مدیر کلی آموزش و پرورش استان خود‌داری بفرمایید.

**تذکر کبیری نماینده خوی به وزیر جهاد کشاوری،دستور تسریع برای جبران خسارت کشاورزان ناشی از تگرگ در شهرستان خوی و چایپاره.

**تذکر نادری نماینده اورامانات به وزیر نیرو، ضعف مدیریت در تولید و توزیع آب در حوزه اورامانات در روستا‌های منطقه.

**تذکر شیب‌یاری نماینده میانه به وزیر جهار کشاورزی، علت عدم تعامل بانک‌های کشاورزی با کشاورزان و باغداران که بر اثر حوادث متحمل خسارت شده‌اند و امکان پرداخت به موقع اقساد وام را ندارند.

**تذکر شریف پور نماینده ماکو به وزیر کشور، تعیین تکلیف فرماندار شهرستان شود.

**تذکر نانواکناری نماینده بابلسر به وزیرکار، با توجه به وضعیت نامناسب کارگران بازنشسته، چرا نسبت به خدمات درمانی‌ آنها اقدامی نمی‌شود؟

**تذکر نیازآذری وزیر بابل به وزیر نیرو، نظارت بیشتر بر عملکرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار