رئیس اسبق آموزش و پرورش گلستان:

رئیس سابق سازمان آموزش و پرورش گلستان گفت: اروپا اراده‌ای برای اجرای برجام ندارد و نباید منتظر وعده‌های خیالی ماند.

منتظر وعده‌های پوچ نمانید/ اروپا اراده اجرای برجام را ندارد

به گزارش گلستان ۲۴؛ عیسی پائین محلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گلستان ۲۴، در خصوص نتایج برجام، اظهار داشت: خیل مدت است که از اجرای برجام می‌گذرد و هنوز نتیجه‌ای برای کشور نداشته است، تحریم‌ها افزایش یافته و نمی‌توان منتظر وعده‌های خیالی ماند.

وی افزود: در این مدت مسئولین سخنان متناقضی در حوزه برجام گفته‌اند، یک بار می‌گویند همه موانع برطرف شده و بار دیگر می‌گویند آمریکا فقط ۳ مورد را نقض کرده است!

این فعال فرهنگی با بیان اینکه اگر حول محور بیانات مقام معظم رهبری، اقدام می‌کردیم شاهد معضلات فعلی نبودیم، تصریح کرد: حضرت امام خامنه‌ای در نامه‌ای به آقای روحانی گفته بودند که نباید انتظار داشت اقتصادمان را با برجام اروپا و آمریکا درست کنیم و همچنین در جمع فرهنگیان خاطرنشان کرده بودند که اگر گوش شنوایی باشد نباید به این‌ها اعتماد کرد. 

پایین محلی در رابطه برون رفت از وضعیت فعلی اظهار کرد: بهانه‌گیری آمریکا همچنان ادامه دارد و آن‌ها با اصل جمهوری اسلامی و مردمی که این نظام را انتخاب کردند مشکل دارند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم از این وضعیت عبور کنیم باید حول محور امام خامنه‌ای و باید و بیاناتشان حرکت کنیم و خود را در مقابل دشمنان متحد کنیم.

وی افزود: در کشور ظرفیت‌های زیادی داریم و برای رفع مشکلات مردم باید تلاش کنیم.

این فرهنگی بازنشسته خاطر نشان کرد: آمریکا خودش زیر امضایش زده است و از برجام خارج شد و سایر کشورها هم فکر آمریکا هستند و با وجود آمریکا هیچ وقت به سمت ایران نمی‌آیند.

این فعال فرهنگی  به مقاومت فسلطین‌ها اشاره کرد و گفت: اگر امروز می‌بینیم که موشک‌های فلسطینی‌ها شلیک می‌شود در واقع این فکر و اندیشه فلسطینی است که پرتاب میشود؛ فلسطینی‌ها با توکل بر خدا توانستند مقاومت و ایستادگی کنند و مقاومت آن‌ها از ۳۰ روز به ۲۲ روز و در نهایت به دو روز رسید. 

رئیس اسبق آموزش و پروش استان گلستان به حوادث کشور یمن اشاره کرد و گفت: مردم یمن با وجود ادامه سختی‌ها پیروز خواهند شد و آن‌ها ملتی نیستند که کوتاه بیایند، عربستان هم با کوته فکری خودش در مرز هایش جنگ به راه انداخت و مردم یمن هیچ گاه جنایت عربستان را فراموش نمی‌کنند.

انتهای پیام/ س

ارسال نظر

آخرین اخبار