براساس اطلاعات واصله از منابع مختلف، گزینه های مختلفی برای کسب کرسی فرمانداری کلاله در حال تکاپو هستند که احتمال پنج نفر از آنها بیشتر است.

 پنج گزینه احتمالی فرمانداری کلاله + تصاویر

به گزارش گلستان24 ؛به نقل از کلاله خبر، با سمت گرفتن محمد حمیدی فرماندار کلاله به عنوان معاون اقتصادی و منابع انسانی استاندار گلستان، بازار شایعات نیز رونق می گیرد و برخی از چهره ها به واسطه این فرصت، به عنوان گزینه فرمانداری کلاله مطرح می شوند.

با بررسی اجمالی از وضعیت سیاسی استان و آخرین تحولات این حوزه، براساس اطلاعات واصله از برخی منابع، بیشتر شایعات حول محور خدایار سیفی، فرح الله رزاقی، حمید چوبداری، حسین احمدی و حسین بای می چرخد.

خدایار سیفی یکی از گزینه هایی بومی شهرستان کلاله است که در حال حاضر در یکی از پست های کلیدی استانداری گلستان در حال خدمت است و با توجه به سوابق وی و پیشنهاد پست های مختلف در استان گلستان به سیفی، از وی نیز می توان به عنوان یکی از گزینه های مطرح یاد کرد.

image 2019 3 2 2 40 35 288 S2f

همچنین طی روزهای گذشته نیز کانال های خبری با انتشار خبری مبنی بر احتمال فرماندار شدن حسین بای معاون فرماندار مینودشت، وی را یکی از گزینه های دیگر کارزار معرفی کردند و مسلما با توجه به سمت داشتن وی در این حوزه، بررسی عملکرد بای می تواند ملاک این گزینش قرار بگیرد.

image 2019 3 2 2 43 14 682 OX1

یکی از تامل برانگیزترین اتفاقات سیاسی استان گلستان تن دادن عبدالقدیر کریمی فرماندار و معاون استاندار گلستان به تغییر مدیریتی در آموزش و پرورش گنبد بود که طی آن فرج الله رزاقی یکی از بستگان وی، از سمت یاد شده برکنار شد.

همزمانی و نزدیکی دو تغییر مدیریتی ؛ رفتن فرماندار کلاله و برکناری رزاقی، درصد احتمال اینکه مدیر سابق آموزش و پرورش گنبد یکی از گزینه های فرمانداری کلاله باشد را افزایش می دهد و با توجه به اینکه استاندار گلستان در واگذاری سمت مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، به یک فرهنگی اعتماد کرد، یحتمل رزاقی نیز به امید چنین اعتمادی از سوی استاندار گلستان است تا به این وسیله دو برادر در فرمانداری کلاله در پست های کلیدی باشند.

image 2019 3 2 2 42 23 872 SfZ

چوبداری معاون مدیر کل سیاسی وانتخابات وتقسیمات کشوری استانداری گلستان نیز از جمله افرادی است که براساس شنیده ها روی وی نیز به عنوان یکی از گزینه ها مانور داده می شود.

وی پیشتر از این معاون سیاسی شهرستان پاکدشت استان تهران بود و مدتی هم بخشدار مرکزی آزادشهر را به عهده داشت.

image 2019 3 2 2 42 38 857 dcn

چوبداری از دوستان نزدیک حسین رفعتی ، عبدالسلام مهیمنی ، احسان مکتبی و ابوالقاسم صفوی است.

حسین احمدی نیز یکی از گزینه ها در کارزار یاد شده است که در حال حاضر فرماندار بندرگز است و مسلما مخالف تجربه فرمانداری در شهرستان کلاله نیست و احتمالا در صورت پیشنهاد، از این موضوع استقابل خواهد کرد.

image 2019 3 2 2 43 0 687 anO

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار