رئیس‌کل دادگستری گلستان با انتقاد از برخی اظهارنظرهای غیرمسئولانه درباره اقدامات نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه در مناطق سیل‌زده استان گفت: تمامی اقدامات سپاه و ارتش در مناطق سیل‌زده با مصوبه شورای تأمین استان بوده است.

رئیس‌کل دادگستری گلستان: انفجارهای سپاه در مناطق سیل‌زده با مصوبه شورای تأمین استان بود

به گزارش گلستان24،هادی هاشمیان ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال در جمع خبرنگاران اظهارداشت: هر اقدامی که نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه در مناطق سیل‌زده استان انجام داد از جمله چندین مورد انفجار مسیرها برای بازگشایی مسیر عبور سیلاب با مصوبه شورای تأمین انجام شده است.

وی افزود: اقدامات مختلف در شورای تأمین مورد بحث قرار می‌گرفت و با نظر مسئولان استان به‌تصویب می‌رسید. نیروهای مسلح مصوبه‌های شورای تأمین استان را در مناطق سیل‌زده اجرا کردند.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به برخی اظهارنظرهای غیرمسئولانه درباره اقدامات سپاه در مناطق سیل‌زده گفت: مسئولان پس از اقدام دولت آمریکا مبنی بر تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، لباس سپاه به تن کردند، تفکر و عملکرد آنان نیز مانند نیروهای سپاه باشد.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی به مردم این اطمینان را می‌دهد که با هرگونه اهمال‌کاری احتمالی در وقوع سیل و تشدید خسارت‌های آن برخورد خواهد کرد. در زمینه حفظ انفال، حریم راه‌ها، رودخانه‌ها، سواحل و عرصه‌های جنگلی و مرتعی با هیچ کسی تعارف نداریم.

هاشمیان به برخی کج‌سلیقگی‌ها در انعکاس سیل اخیر اشاره کرد و گفت: سیل اخیر دو شهر گمیشان و آق‌قلا و برخی از روستاها را تحت تأثیر قرار داد اما در تبلیغات و انعکاس سیل به‌گونه‌ای نشان دادیم که انگار کل استان زیر آب رفته است. همین مسئله سبب شد تا گردشگری استان تحت تأثیر قرار بگیرد و کسانی که برای احداث واحدهای بوم‌گردی تسهیلات دریافت کرده بودند، نتوانستند درآمدی کسب کنند.

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار