حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوارغزه به کابوسی ناتمام برای کودکان غزه تبدیل شده است کودکانی که اشک های مظلومانه آنها دل هر انسانی را به درد می آورد.

تصاویر دردناک از اشک های کودکان غزه

 رژیم صهیونیستی از 10 روز پیش تاکنون بار دیگر حملات مرگبار خود را علیه نوارغزه آغاز کرده است. این حملات در ماه مبارک رمضان و در حالی که نوارغزه حدود 8 سال تحت محاصره قرار دارد و با کمبود مواد غذایی و دارویی مواجه است صورت می گیرد.

تصاویر دردناک از اشک های کودکان غزه

 

ارتش رژیم صهیونیستی زن، کودک و پیر نمی شناسد و در حملات وحشیانه خود از بمباران منازل مسکونی و مراکز درمانی و بیمارستانی ابایی ندارد. بمباران مناطق مختلف نوارغزه طی 10 روز گذشته 230 شهید و هزار و 690 زخمی برجا گذاشته است.

بسیاری از قربانیان این حملات زن و کودک هستند و بنا بر اعلام سازمان ملل متحد تاکنون هزار و 370 منزل مسکونی در غزه ویران شده است و بیش از 18 هزار نفر آواره شده اند.

یونیسف صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد 7 روز پس از گذشت حملات رژیم صهیونیستی به نوارغزه در این رابطه اعلام کرد که در جنگ غزه دستکم 33 کودک شهید و صدها کودک دیگر زخمی شده اند.

این سازمان ضمن هشدار به تاثیرات روحی و جسمی ناشی از جنگ غزه بر کودکان این منطقه اعلام کرد: کودکان غزه نمی توانند بخوابند و به شدت رنج می برند. آنها از غذا خوردن خودداری می کنند و نشانه های اضطراب، ترس و رعب بر آنها کاملا آشکار است.

این حملات در سایه سکوت جامعه جهانی انجام می شود و حتی دیدن تصاویر کودکان بی پناه و گریان غزه نیز دل سران کشورهای عربی و نهادهای حقوق بشری را به درد نمی آورد.

اشک های مظلومانه ای که بر روی گونه های کودکان غزه جاری می شود و فریاد آنها تنها سهم این کودکان از هیولای جنگ است.

ارسال نظر

آخرین اخبار