در نمایشگاه نیویورک امسال، لینکلن با رونمایی از نویگیتور کانسپت همه را شگفت‌زده کرد چراکه این خودرو که پیش‌نمایشی از نسل چهارم نویگیتور محسوب می‌شود، کاملاً متحول شده و به نظر می‌رسد زیرمجموعه لوکس فورد قصد دارد نویگیتور را به‌روزهای اوج خود بازگرداند.

عکس/ یک شاسی‌بلند با درب‌های خفاشی

به گزارش گلستان24، ویژگی منحصربه‌فرد نویگیتور کانسپت درهای گالوینگ آن است. این خودروی مفهومی فاقد ستون B بوده و مجهز به دو در گالوینگ بزرگ ‌شده است. هنگام باز شدن درها، پلکان زیبایی از قسمت زیرین آن‌ها بیرون می‌آید که به‌راحتیِ سوار و پیاده شدن کمک شایانی می‌کند؛ اما زمانی که سال آینده نمونه تولیدی نویگیتور عرضه شود (با عنوان مدل 2018)، درهای معمولی جایگزین درهای گالوینگ می‌شود و ستون B نیز به آن اضافه می‌شود. مدل تولیدی همانند گذشته در دو گونه استاندارد و کشیده (L) و با ظرفیت حمل 8 نفر عرضه می‌شود درحالی‌که مدل کانسپت 6 نفره بوده و دارای 2 صندلی در سه ردیف است. در داخل نویگیتور کانسپت درمجموع 7 صفحه‌نمایش تعبیه‌شده است که 4 عدد آن‌ها در پشت صندلی‌ها و برای سرنشینان ردیف‌های دوم و سوم نصب‌شده‌اند.


طراحی نویگیتور کانسپت بسیار باشکوه است و پس از MKZ فیس لیفت و نسل جدید کانتیننتال، سومین فرزند لینکلن محسوب می‌شود که از زبان طراحی جدید این شرکت بهره برده است. این خودرو را می‌توان یکی از زیباترین SUVهای سه ردیفه بازار دانست. به گفته «David Woodhouse» مدیر طراحی لینکلن، ساخت و طراحی این خودرو 9 ماه زمان برده است. 

 
 

منبع:پدال

 

ارسال نظر

آخرین اخبار