همزمان با شام غریبان شهید قاسم غریب ؛

تجمع مدافعان حرم گرگانی چهارشنبه شب، در شب شام غریبان شهید قاسم غریب در تپه نورالشهدا ناهارخوران گرگان برگزار می شود.

فردا شب برگزار می شود: تجمع گسترده مدافعان حرم گرگانی در تپه نورالشهدای گرگان+ تصاویر

به گزارش گلستان 24، در پی شهادت قاسم غریب سومین شهید مدافع حرم استان گلستان ، مدافعان حرم استان گلستان شامگاه چهارشنبه 24 تیرماه تجمعی خواهند داشت.

این تجمع در جوار آرامگاه هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس واقع در تپه نورالشهدا ناهارخوران گرگان با حضور جوانان خونگرم و انقلابی و هیئتی شهرستان گرگان برگزار می شود.

گفته شده این مراسم همزمان با شام غریبان شهید قاسم غریب سومین شهید مدافع حرم گلستان بعد از افطار ساعت 21:30 دقیقه برگزار می شود.

گفتنی است شهید مدافع حرم جانباز سرهنگ پاسدار قاسم غریب جانشین گردان تکاور تیپ 1 مردم پایه سپاه نینوا استان گلستان ، به عنوان مدافع حرم حضرت زینب سلام الله علیها برای دومین مرحله عازم ماموریت شده است و روز گذشته در ارتفاعات تلمور سوریه و در کشور سوریه درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

جانباز شهید مدافع حرم قاسم غریب 33 ساله و دو فرزند پسر " 5 ساله و سوم دبستان " دارد که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه عزیمت کرده بود در مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

پیش از این شهید غلامعلی تولی از  تیپ ۶٠زهی گنبدکاووس به عنوان اولین شهید مدافع حرم گلستانی و شهید سیداحسان حاجی حاتملو از پاسداران تیپ ۴۵ جوادالائمه گرگان ،  به عنوان دومین مدافع حرم حضرت زینب سلام الله علیها عازم ماموریت شدند و در کشور سوریه و در نزدیکی شهر حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام /

تصاویر شهید قاسم غریب سومین شهید مدافع حرم حضرت زینب از استان گلستان

اعلام زمان برگزاری مراسمات شهید، سرهنگ پاسدار کربلایی قاسم غریب

اعلام زمان برگزاری مراسمات شهید، سرهنگ پاسدار کربلایی قاسم غریب

اعلام زمان برگزاری مراسمات شهید، سرهنگ پاسدار کربلایی قاسم غریب

ghariiiib01

inde0x

index

index01

 

گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار