محسن ندافی، درباره فیلم محمد رسول الله:

من با لحظه لحظه های این فیلم، به خصوص زمان تولد پیامبر (ص) گریه کردم. به حدی این فیلم در من تاثیر داشت که برای مشکلاتی که ایشان در زمان کودکی داشتند اشک ریختم.

با لحظه لحظه این فیلم گریه کردم/ نقش پدربزرگ و عموی پیامبر به خوبی نمایش داده می شود

محسن ندافی، فعال فرهنگی شهرستان بندرگز، در مصاحبه اختصاصی با گلستان24، درباره فیلم محمد رسول الله می گوید: این فیلم بسیار کامل و است و از زمان تولد پیامبر (ص) تا رسالت ایشان را به صورت روان و با کیفیت بالا به تصویر کشیده است.

این فعال فرهنگی می گوید: من با لحظه لحظه های این فیلم، به خصوص زمان تولد پیامبر (ص) گریه کردم. به حدی این فیلم در من تاثیر داشت که برای مشکلاتی که ایشان در زمان کودکی داشتند اشک ریختم.

محسن ندافی فیلم محمد رسول الله

وی با بیان این که به طور کلی این فیلم بسیار با کیفیت بود، می گوید: اسلام آمریکایی و وهابیت با این فیلم دچار تزلزل شد و هر آن چه که وهابیت نمی خواست دنیا از آن مطلع شود را به عینه نشان داد.

ندافی می گوید اگر فیلم آقای مصطفی عقاد تحت عنوان محمد رسول الله را کنار ساخته آقای مجیدی قرار دهیم، می بینیم که در فیلم آقای عقاد، در زیرکانه ترین حرکات، خاندان پیامبر را خیلی مظلومانه تحریف کرده اند. اما در ساخته آقای مجیدی نقش پدربزرگ پیامبر و عموی ایشان، ابوطالب، یک سر و گردن کاملتر به تصویر کشیده شد.

وی ادامه می دهد: قبیله قریش که در فیلم آقای عقاد بسیار نا بسامان نمایش داده شد ، در فیلم آقای مجیدی به خوبی به تصویر کشیده می شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار