انیمیشن "چطور اژدها خود را تربیت کنیم 2" از انیمیشن‌های پرطرفدار حال حاضر جهان است که فروشی بیش از 350 میلیون دلار در سطح جهان داشته است.

	انیمیشن "چطور اژدها خود را تربیت کنیم 2" به چین می‌رود.

قرار است انیمیشن "چطور اژدها خود را تربیت کنیم 2 " ماه آینده در کشور چین اکران شود. مقامات چینی نیز اکران این انیمیشن را در 14 آگوست را تأیید کرده‌اند.

هم اکنون فیلم "transformers: age of extinction " با فروشی بیش از 262.5 میلیون دلار در صدر جدول فروش کشور چین قرار دارد که درنوع خود فروش بسیار قابل توجهی است. چینی‌ها فقط در 6 ماهه اول سال چیزی حدود 2.16 بیلیون دلار بلیط خریده‌اند.

کمپانی دریم ورکز (کمپانی سازنده این انیمیشن) در تلاش است ارتباطاتش با کشور چین را افزایش دهد. این کمپانی در حال حاضر مشغول فعالیت برای ساخت "مجتمع سرگرمی‌های شانگهای" به ارزش بیش از دو بیلیون دلار است. این کمپانی هم چنین شعبه شرقی دریم ورکز را با همکاری شریک چینی خود دراین کشور ایجاد کرده است. قرار است انیمیشن پاندا کونگ فوکار 3 توسط این بخش از دریم ورکز ارائه شود.

طبیعتاً جمعیت بالای کشور چین، فرصت کسب درآمد بیشتر را برای کمپانی فراهم خواهد کرد.

انیمیشن "چطور اژدها خود را تربیت کنیم 2" از انیمیشن‌های پرطرفدار حال حاضر جهان است که فروشی بیش از 350 میلیون دلار در سطح جهان داشته است.

چطور اژدها خود را تربیت کنیم 2

این انیمیشن استراتژیک با استفاده از گرافیک خوب، داستان جذاب و موسیقی بسیار عالی به خوبی توانسته است بخش زیادی از مخاطبان جهانی را به خود جذب کند اما این انیمیشن به جهت نکات القایی خود نیز بسیار حائز اهمیت است که از ان جمله می‌توان به القا مفهوم قدرت نرم برای تسلط بر دشمن اشاره کرد. 

ارسال نظر

آخرین اخبار