اشتراک
کد خبر: 22086

شهید مدافع حرمی که ناشناس برای مردم کار می کرد

صدای سید احسان از پشت بی سیم آمد که علمدار داریم یعنی تعدادی از بچه ها شهید شدند، بعد از چند دقیقه صدای بی سیم قطع شد و سید احسان به آسمان پر کشید.

 به گزارش گلستان24، سید محمد حاجی حتم لو پدر دومین شهید مدافع حرم استان گلستان در خصوص رفتار و نحوه شهادت سید احسان اظهار کرد: شهید حتم‎لو از کودکی پسری مومن بود و همیشه سعی می‎کرد حق کسی را پایمال نکند و خدا را شاکریم که سید احسان افتخار دوستانش شد.

شهید حتملو

وی با بیان اینکه بزرگترین آرزوی سید احسان شهادت بود، افزود: این شهید مدافع حرم همواره زیارت عاشورا می‎خواند و نمازش ترک نمی‎شد و در طول زندگی به افراد بی‎بضاعت کمک می‎کرد، بدون آن که ما متوجه بشویم در روزهای پنجشنبه و جمعه بر روی ساختمان‎های مردم بدون آن که خودش را معرفی کند کار می‎کرد.

سید محمد حاجی‎حتم‎لو خاطرنشان کرد: سید احسان چند بار به برای مبارزه با داعش و گروه‎های تکفیری به عراق، سوریه و لبنان اعزام شده بود و در بار آخر که به شهادت رسید 13 روز در سوریه بود.

حتم‎لو با بیان اینکه سید احسان در مسیر آزاد سازی روستا و کمک به مردم آن روستا به شهادت رسید، گفت: زمانی که می‎خواستند به مردم روستا غذا برسانند نیروهای تکفیری داعش متوجه شدند، لذا با خمپاره آنها را هدف قرار دادند و ابتدا سید با بی‎سیم اعلام کرد که «علمدار داریم» یعنی تعدادی از افراد شهید شدند اما بعد صدای بی سیم قطع شد و همرزم عراقیش اعلام کرد که سید شهید شده است.

انتهای پیام /گلستان ما

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها