اشتراک
کد خبر: 2510

کارگردان جوان گرگانی از ساخت فیلم "آتش و قداره" در گرگان با هزینه 2 و نیم میلیاردی به کارگردانی خودش خبر داد.

محمد عرب کارگردان جوان گرگانی صبح امروز (16 دیماه) در جمع خبرنگاران گلستانی در خصوص علت حضور سعید راد در گرگان و ساخت فیلم سینمایی که در دستور کار دارد عنوان کرد: خلاصه قصه این فیلم یک قهرمان ایرانی است که جوانمردی را سرلوحه رفتار و زندگی خود قرار داده و ماهیت این رفتار اخلاقی و منش پهلوانی را در 100 سال گذشته نشان می دهد.

به گزارش گلستان 24، عرب افزود: چون گرگان شهری تاریخی است برخی لوکیشن های این فیلم را می توان اینجا انجام داد اما اینکه این فیلم با محتوای معرفی گرگان باشد ، اینطور نیست.

این فعال فرهنگی هنری گفت: متاسفانه رفتارهای اخلاقی در جامعه کمرنگ شده و سریال ها و فیلمهایی که ساخته می شود به سمتی است که بیشتر معضلات و بی بندوباریها را به رخ می کشد در حالی که ایران و ایرانی از زمان گذشته مهد جوانمردی بوده است.

وی تصریح کرد: آدم های زیادی در گرگان هستند که فرهنگ را دوست دارند و حتی هستند افرادی که بخواهند در یک کار فرهنگی و تجربه سینمایی سرمایه گذاری کنند لذا این فرصت خوبی است که آنها هم به میدان بیایند.

این کارگردان جوان گرگانی ادامه داد: نام فیلم سینمایی که در گرگان ساخته می شود "آتش و قداره "می باشد که فیلمنامه توسط منصور براهینی نوشته شده و تهیه کننده نیز یدالله صمدی می باشد حسن پویا و محمد صادق آذین به عنوان مدیران صدا ، تصویر و تولید همکاری خواهند کرد.

محمد عرب با بیان اینکه هزینه ساخت این فیلم  2 و نیم میلیارد برآورد شده، اضافه کرد: بازیگران این فیلم تلفیقی از بازیگران مطرح کشوری و بازیگران جوان هستند و از طرفی در نقش های پایین تر از بازیگران آموزش دیده گلستانی نیز استفاده می شود.

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها